Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, sikerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, sikerül a világrekord kísérletem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy 14 évesen akartam egy barátnőt és elkezdtem csajozni, de mindig elutasítottak, lekoptattak a lányok, pedig én mindenkihez odamegyek ha kicsit is tetszik, a külsőmmel nincs gond, és más baj sincs velem, egyszerűen olyan mintha átok lenne rajtam, most 21 vagyok és több ezer nő közül senkinek sem kellettem, mindig vagy legyünk csak barátok, vagy más pasi tetszik neki akit nem is érdekel, vagy bocs nem vagy az esetem, túl jó vagy hozzám stb hülye szövegek, több millió forintot költöttem már csajozásra 7 év alatt, egy randi kb 2-3 ezer forint volt.

Én már feladtam és most arra törekszem, hogy világrekordot döntsek abban, hogy 3 milliárd nő közül senkinek sem jövök be, így ha ez sikerül akkor gazdag leszek legalább a nyereményből:)

Mit gondoltok sikerülhet?Mi lehet az oka, hogy senkinek sem kellek?

Úgy vettem észre, hogy minden lány a csúnyák és az átlagosak is, akik még egy mondatot sem tudnak helyesen leírni filmsztárokra várnak mindenki mást elutasítanak, na most szerintem ez nagyon nem reális hogy ennyire nehéz legyen egy barátnőt találni, ez lehetetlen, társkeresőn is próbáltam, az oldalon írtam több száz lánynak, nagy részük vissza sem írt.

Nem értem, hogy egy büdös, 8 általánost végzett műveletlen nő is miért vágyik egy szupersztárra hogy majd a sztár fut utána, ez nevetséges, én már annyira leadtam az igényeim, hogy meg is lepődtem magamon, volt hogy olyan lánnyal randiztam aki 3-4 naponta mosott csak fogat és még ő utasított el:s

Ez valami hihetetlen, ti értitek ezt?


2011. júl. 15. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én már értem. 23 vagyok, és amikor annyi idős voltam mint te ugyanez volt. Van egy kedvenc mondásom, miszerint bármit hiszel igazad lesz. Tehát mást kell hinned, mert amit most hiszel annak hatására párkapcsolati szempontból hatástalan dolgokat csinálsz. Én első körben azt tanácsolom, hogy légy türelmes magadhoz. A gyümölcs megérik, mire itt az ideje.
2011. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

ez a világ, ha nincs:


-menő kisugárzásod

-jó slusszkulcsod

-lehető legjobb öltözék

-pénzed


akkor mínusz az egész.

2011. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A második válaszoló is nagyon rossz dolgokban hisz. Tessék pluszban gondolkodni!
2011. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 skarma ***** válasza:

Ugyan már! Miért szövegelnek a férfiak mindig arról, hogy a nőknek csak a pénz kell, hogyha nem tudnak barátnőt találni? Annyira szánalmas ezzel vigasztalni magatokat.


A kérdezőnek: valószínűleg benned van a hiba, túl rámenősnek tűntél mindig, vagy ilyesmi.

2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

18:20

Túl rámenős?Több ezer nő közül nehogy már egyforma legyen mind, vagy te egyformának tartod magad a többi nővel?

2011. júl. 15. 18:34
 6/20 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy te hogy csajozol de ezt már nehéz elképzelni. ha mindegyiktől csak azt kérdezted volna hogy: "szia,du*unk?" akkor is rengeteg meglett volna a több ezerből. egyszerűen nincs olyan duma szerintem amiből legalább pár ne lenne vevő a több ezerből de tényleg:D. a másik meg hogy ha ennyi pénzed van hogy minden nőre elment randinként 2-3 ezred és semelyikkel se jött össze inkább menj el ku*vázni jobbat kajak nem tudok. remélem segítettem:D
2011. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 skarma ***** válasza:
Nem. De akkor mint mondtam, valami hiba benned van.
2011. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem bennem van a hiba, semmi baj nincs velem még sem kellek senkinek mert olyan óriásiak az igényeik hogy nem felelek meg nekik, senkinek.Ez már lehetetlen elvileg.Nem úgy csajozok, hogy szia dugunk?Hanem normálsian elbeszélgetek velük, teljesen normálisan, és több ezer lányból nem igaz, hogy senkinek nem vagyok az esete, pedig szokták is modnani, hogy jó képű vagyok meg meglepődnek, hogy nincs barátnőm.
2011. júl. 15. 18:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs benned hiba valóban, egyszerűen rosszul cselekszel. Ez pedig amiatt van, hogy mindent elhittél.. Ez sajnos egy ilyen tömegpszichózisos világ, ahol gátlásokat alakítanak ki az emberben.. Érdekek állnak mögötte. Ha nem hiszed, hogy megérdemelnél egy lányt is, akkor nem kell csodálkozni, és bár nem ismerlek ezt is tudom rólad. És azt is, hogy megkérdezed a lányokat, hogy van-e esélyed náluk és hasonló dolgok. Szóval nincs benned hiba, hanem rosszul csinálod. Ez elég nagy különbség!
2011. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 skarma ***** válasza:
Akkor is veled van valami... hacsak nem lódítasz és a ,,többezer" lány valójában 10.
2011. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!