Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, sikerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, sikerül a világrekord kísérletem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy 14 évesen akartam egy barátnőt és elkezdtem csajozni, de mindig elutasítottak, lekoptattak a lányok, pedig én mindenkihez odamegyek ha kicsit is tetszik, a külsőmmel nincs gond, és más baj sincs velem, egyszerűen olyan mintha átok lenne rajtam, most 21 vagyok és több ezer nő közül senkinek sem kellettem, mindig vagy legyünk csak barátok, vagy más pasi tetszik neki akit nem is érdekel, vagy bocs nem vagy az esetem, túl jó vagy hozzám stb hülye szövegek, több millió forintot költöttem már csajozásra 7 év alatt, egy randi kb 2-3 ezer forint volt.

Én már feladtam és most arra törekszem, hogy világrekordot döntsek abban, hogy 3 milliárd nő közül senkinek sem jövök be, így ha ez sikerül akkor gazdag leszek legalább a nyereményből:)

Mit gondoltok sikerülhet?Mi lehet az oka, hogy senkinek sem kellek?

Úgy vettem észre, hogy minden lány a csúnyák és az átlagosak is, akik még egy mondatot sem tudnak helyesen leírni filmsztárokra várnak mindenki mást elutasítanak, na most szerintem ez nagyon nem reális hogy ennyire nehéz legyen egy barátnőt találni, ez lehetetlen, társkeresőn is próbáltam, az oldalon írtam több száz lánynak, nagy részük vissza sem írt.

Nem értem, hogy egy büdös, 8 általánost végzett műveletlen nő is miért vágyik egy szupersztárra hogy majd a sztár fut utána, ez nevetséges, én már annyira leadtam az igényeim, hogy meg is lepődtem magamon, volt hogy olyan lánnyal randiztam aki 3-4 naponta mosott csak fogat és még ő utasított el:s

Ez valami hihetetlen, ti értitek ezt?


2011. júl. 15. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18:46 - azt hiszem jól megfogalmaztam. ha hiba lenne benne, akkor bármit csinálhatna, nem működne, igaz? ha viszont csak változtatni kell valamit, az más.. és már így is eléggé frusztrált a srác, ezzel nem segítesz neki, hogy hozzákötöd a problémát, ez azt sugallja hogy nem fog változni a dolog, ha megszakad sem! ilyen ez a bolygó..
2011. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, az elmondottak alapján ennyi pénzbeli ráfordításból a kedvenc örömlány kijönne. De most komolyan, ha legalább havonta dugsz, akkor teljesen őszintén le tudod szarni egy ismerkedés kimenetelét, magabiztos leszel,és ezt megérzik. Főleg ebben a korban a szüzességtől is bőven meg kéne szabadulni!

(Mielőtt megkérdezed, a cél szentesíti az eszközt!

Nővel akarsz lenni, eléred a célod úgy ahogy tudod, nem?

Szarj le mindent, hogy mit gondolnak mások erről.)

Van az úgy hogy az ember senkinek nem kell, de ezt TILOS kimutatni mert akkor el vagy veszve, elutasítanak, vagy kihasználnak és utána utasítanak el.

Ja, és ne csodálkozz, hogy minden csajnak a filmsztárok kellenek... az ilyenek majd 35-40 évesen fognak ráeszmélni a hülyeségükre egy kiadós kapuzárási pánik formájában, akkor meg az első gyökér is jó lenne nekik, de műár annak is lesz barátnője. Szóval bőven visszakapják az elutasítást, bár tudom ezt nem vigasztal.

2011. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 skarma ***** válasza:

A ,,hibán" is tud változtatni. Bármin lehet változtatni.

Nem tudhatjuk hogy viselkedik azokkal a lányokkal, akik megtetszenek neki, ezért hiába is találgatunk.

2011. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.. Annyit tudok tanácsolni, hogy senkinek ne higyj el semmit!! Nekem már van egy nézőpontom, és már sikeres vagyok a nőknél, és mint írtam nálam ugyanez volt a helyzet! Az egész világ elfajzott korcs, a szüzességed pedig szerintem semmiképp ne k*rvával veszítsd el. Én nagyon csalódtam a szexben emiatt, és ez a későbbiekben is rányomta a bélyegét az életemre. Mostmár leszarom, ki mit gondol és ezt nem tanácsolom neked, egyszerűen a személyemmel állítok példát.. Hiába nem látsz, attól még ugyanolyan sötétben voltam mint te, és már kijöttem. Bár ha még a sorsodból kifolyólag nem kell értened, nem fogod sajnos.


De leírom mégegyszer: LÉGY TÜRELMES MAGADHOZ és SENKINEK NE HIGYJ EL SEMMIT!!

2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Prostihoz nem akarok menni, a szüzességem olyan lánnyal akarom majd elveszteni akit szeretek, meg ha prostihoz mennék akkor mit mondanék majd ha lesz barátnőm?Hazudnék?Azt nem szoktam.

Igazából úgy állok hozzá., hogy midnegy hogy összejön e vagy sem, ennyi elutasítás után már nincs veszteni valóm, engem nem zavar ha valakinek nem jövök be, hanem az, hogy senkinek.

2011. júl. 15. 19:15
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom a többieket, meg lehet érezni, ha valaki negatív, nem csak a lányokkal, hanem az életével kapcsolatban is és ez számomra a külsőre legjobb pasiból is egy érdektelen valakit tud csinálni, mert rosszul érzem magam mellette, rossz a kisugárzása.
2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És hogyan legyek pozitív?Ha nektek azt mondaná több ezer ember, hogy nem tart jó nőnek/férfinak és nem akar tőletek semmit és 21 évesen még csak egy ellenkező nemű kezét sem fogtátok meg tudnátok pozitívak lenni?Alig ha hiszem...
2011. júl. 15. 19:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Hinned kell magadban! Ennyi a kulcs!!
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia.Beszélgetünk emailben?Írj rám. 20L
2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Írnál egy pár szót magadról? Mert így azt sem tudjuk elképzelni, hogy milyen vagy, nemcsak külsőre, de még belsőre sem. :D Amúgy szerintem is ez a negatívság lesz a probléma. Nem ide tartozik, meg nem is jó példa, de engem pl. több fiú megnéz az utcán, ha jó kedvem van, mint ha búvalbszott fejjel megyek ki :D Ez a lányoknál is így van.

De amúgy lehet, hogy nem találnak érdekesnek :S Vagy nem tudom, bocsi, másra nem tudok gondolni, ha nem nézel ki borzalmasan :))

Ja, és ilyen igénytelen lányokkal, mint amit leírtál eszedbe ne jusson foglalkozni. Az még az önbizalmadnak sem tesz jót.

18L

2011. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!