Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány egyedül ül a falu végi buszmegállóban, azt rögtön k*rvának nézik?

Figyelt kérdés
Mert ma ez történt velem. Délelőtt ültem a buszmegállóba, ami a falu végén van. Egyedül voltam, kb. 10perccel a busz indulása előtt már ott voltam. Elég forgalmas az az út, percenként 5-6autó +2-3teherautó vagy kamion elmegy ott. Jött arra egy autó amiben 3, 20év körüli fiatal ült. Lelassított előttem, majdnem meg is állt. Nem vettem őket észre, mert fb-ztem a telefonomon, akkor néztem fel amikor elém értek. Ekkor csodálkozva rámnéztek és vmi ilyesmit kérdeztek, hogy 'Ja nem?' aztán mentek is tovább. Ezen nagyon meglepődtem, és rosszul isesett kicsit, ugyanis nem vagyok az a mai szépség(szóval nem szőke vagyok, nem festett a hajam, nem túl nagyok a melleim, nem miniszoknyában és magassarkúban voltam,stb) és szerintem az öltözékem sem volt kihívó. Aztán mégegyszer elmentek előttem, de akkor már nem álltak meg. Mégis, miért volt és mi volt ez? :/ Amúgy mostanában azt veszem észre, hogy egyre többen megnéznek, inkább idősebb pasik. 15/L
2011. júl. 15. 18:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
9%

Küldesz képet magadról és megmondom miért:)

Megbízhatsz bennem:)

Megpróbálok segíteni:)

18\f

2011. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%

Küldesz képet magadról és megvígasztallak

Megbízhatsz bennem :)

48/F

2011. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azt hitték, hogy egy ismerősük, akire hasonlítasz... De lehet, hogy éppen kur*vának néztek, de szerintem nem, ha nem öltözködsz kihívóan... Hát vannak ilyenek, na. Kis szerencsétlenek, akiknek van pénze utcalányokra. :)
2011. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%

Sok nő társad űzi az ipart és nem tudhatják elsőre, hogy most te is olyan lány vagy-e vagy sem.


De szerintem ameddig csak megnéznek, annak örülj! Ha már beszólogatnak az sokkal kellemetlenebb...


Különben meg inkább fütyüljenek utánad, mint paradicsommal dobáljanak, nem?

2011. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki szereti a hamvas punczit
2011. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

öö most telefonról vagyok, szval nem tudok, majd ha gépnél leszek, küldök.:) de azért köszi.

Azért leírom részletesen hogy milyen ruha volt rajtam: kék póló (nem kivágott), fekete kardigán, kb a mellemig becipzározva, fekete, laza térdnadrág, barna saru. Ültem, és kicsit púpos voltam... Barna hajam van, oldaltfrufruval, és eléggé szétfújta a szél. Ja és 170cm, 58kg.

2011. júl. 15. 18:27
 7/36 anonim ***** válasza:
31%
várjuk a képet ;)
2011. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors, normális válaszokat!
2011. júl. 15. 18:29
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is előfordul(t), pedig én se öltözködök kihívóan, sőt. Plusz én teltebb is vagyok, mégis vannak akik nem képesek leszállni rólam...De tipikusan ezek a baromira gyökerek, akik sztem annyira gázak hogy úristen, valszeg nem szedtek még így össze egy csajt se hiába játsszák a fejüket. 18/L
2011. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Szia...nem ide tartozik, de ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet :)

18f

2011. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!