Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember soha nem tud teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember soha nem tud teljesen túl lépni az első szerelmén?

Figyelt kérdés

Az enyém már több éve véget ért, de nem tudok teljesen tovább lépni. Nem vagyok már szerelmes, de valahogy úgy érzem midig fontos lesz nekem, akkor is ha már nagyon ritkán találkozunk (kb évente 1x)

Más is van így?


2011. júl. 15. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez addig tart ameddig nem találsz valakit, aki talán még fontosabb is neked.
2011. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez embertől és akaraterőtől függ. Van aki még évekig nem tudja elfelejteni, van akinek kevesebb idő is elég, hogy túllépjen.
2011. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán tovább léptem évekkel ezelőtt. Nem is érdekel.


Idővel te is tovább fogsz, pláne ha majd jön valaki más.

2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
"Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér." - én is így tapasztaltam. Nem azt mondom, hogy a mai napig bele vagyok zúgva, de van egy külön helye a szívemben.
2011. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsóval teljesen egyet értek. Hiába volt azóta kapcsolatom, még mindig fontos nekem az első szerelmem, de már nem a szerelem miatt, csak valahogy fontos személy nekem.

2011. júl. 15. 23:53
 6/11 jekyll-fan ***** válasza:
34%

szerintem igaz, hogy sosem lehet teljesen túllépni rajta...

a legelső pasimmal már több mint fél éve vége, meg is bántam, hogy összejöttem vele, és örülök neki hogy csak egyetlenegy csók volt és nem több mert azóta rájöttem hogy mennyire "nyomorék", ráadásul azóta már 2másikkal is voltam, egyre hosszabb ideig, és talán még jobban is szerettem őket mint az elsőt (ja és az elsővel csak 6napig voltam, és kiderült, hogy csak kihasznált),de valahogy tudom és érzem, hogy teljes mértékben soha sem leszek képes túllépni rajta, mert hát azért mégiscsak ő volt a legeslegelső...

15/L

2011. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Ha eljön a második nagy szerelem.
2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mit nevezünk első nagy szerelemnek...

Volt egy kb. 2 hetes kapcsolatom először (nagyon rossz emlék), aztán volt egy 2 hónapos ( nem egyeztek az elvárásaink), és most van a 3. párom, akivel lassan 5 éve együtt vagyok. Úgy érzem, hogy csak a mostani páromba voltam mindig is igazán szerelmes és csak vele érzem, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne vele öregedjek meg.

Szóval én első szerelmemnek érzem és sosem heverném ki igazán, ha elhagyna..mindig lennének olyan dolgok, amik hiányoznának.

2011. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemmel nem jártam. 2-3 éve nem is láttam, fb-n láttam hogy hova jár suliba, ennyit tudok róla. Különösebben nem foglalkoztat pedig 5-6 éve még nagyon oda voltam érte.
2011. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok. Mi, az első nagy szerelmemmel 9 hónapja szakítottunk, és én azóta sem tudok túllépni rajta. Voltak srácok, akik érdeklődtek volna irántam, de előttem csak a volt barátom képe lebegett; mindenkit hozzá hasonlítgattam/hasonlítgatok. Félek, hogy ez egy életre megpecsételte a szerelmi életemet! :/
2011. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!