Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti megcsalnátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megcsalnátok a barátnőtöket az ő barátnőjével?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Állandóan rányomul a barátomra és teszi előtte magát. Most elmegy egy buliba, hol ottlesz a barátnőm is, és én pont nem tudok elmenni, mert elutazom :S

Mit tegyek? Tudom hogy a barátnőm megint tenni fogja magát,de én nem leszek ott :( a barátommal majdnem 3 éve vagyok együtt. Szerintetek megcsalna a barátom annak ellenére, hogy tudom, hogy szeret ? Mert tudom h bejön neki a barátnőm külsőleg.


19/L


2010. jún. 1. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megfog csalni, de szerintem ne emészd ezen magad. Nem tudod megakadályozni, ha megakar csalni.


Bízz abban, hogy nem fog megcsalni. ha megcsal akkor meg dobd ki, a barátnődet meg küldd el a fenébe.


Ha a barátnőd, akkor nem fog hajtani a pasidra, de ha hajt rá, akkor meg nem a barátnőd, csak egy kis szutyok.

2010. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem csalna meg, csak szopatná a csajt!

De az meg nem számít


22/F

2010. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mond meg hogy ne menyen
2010. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne utazz el, hanem invitáld be a barátnőd hármasba. Nyalogathatnád, amíg a barátod beakaszt neked. Mindannyian jól jártok.
2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1: köszi :) tudom h nem igaz bnő...


2 : kabbeee :))))


3: az a baj, hogy ott kell lennie, mert ő csinálja a zenét, sehogy sem tudom lebeszélni.

2010. jún. 1. 15:31
 6/20 A kérdező kommentje:
pff van itt néhány elég szánalmas ember...ha ilyen agyoniskolázott vagy akkor minek irsz választ ??? az ilyenek nem érdekelnek csak a normálisak..:)
2010. jún. 1. 15:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért? A legjobban így kerülheted el a megcsalást, hogy 3-masban nyomjátok. Egyezz meg a barátoddal, hogy legközelebb pasit vesztek be.
2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
beteg állat...kivánom legyél a helyzetemben...
2010. jún. 1. 15:35
 9/20 anonim ***** válasza:

Én különleges helyzetben vagyok, mert a jelenlegi barátnőm barátnője életem első nagy szerelme volt(?). Tehát ebben a pillanatban nem tudnám hazugság nélkül azt mondani, hogy nem.


Viszont az exemet nem csaltam volna meg, egyik barátnőjével sem.


Ha szeret és nem az a fajta, aki tat részegre issza magát, akkor nem kell félned. ;)


20F

2010. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Értem :)

és ha megkérdezhetem a mostani bnőddel miota vagy együtt ? csak azért mert az exeddel megcsalnád, mármint az ő bnőjével. és kiváncsi vagyok h mennyire friss a kapcsi, és hogy az exeddel mennyit jártál?:) ha nem gond persze

2010. jún. 1. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!