Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legjobb haverom lett a népszerűbb?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok! és a legjobb haverom ő is 16 éves és 9. éve vagyon nagyon jó haverok! ( végig osztály társak vagyunk általános suliba meg gimibe is)!! És egymásnak vagyunk a szárnysegédje, és mindig minden buliban, suliban, vagy bárhol egymást segítjük csajozásban meg mindenben!!! Na és midig is én voltam a viccesebb, hülyébb ő meg a lazább és egy nagyon picit komolyabb!!! de minden másban egyenlőek vagyunk! na és év elején mikor új suliba jöttünk úgy jöttünk hogy én itt ismertem már rengeteg embert és jóba vagyok velük, és ő meg alig ismert 1-2 embert!!! Na de nemrég úgy február eleje óta megváltozott minden!!! Azóta már az ÉN haverjaim neki köszönnek először és rá vigyorognak nem pedig rám, és őt kérdezik meg hogy megyünk-e ekkor és ekkor ebbe a buliba és nem engem!!! És ez engem zavar! Ja meg mindig bulikba egymásnak segítünk csajokat találni és szinte mindig sikerrel! De mindig is én voltam az áldozat hozóbb és már egy ideje nekem nem jön semmi csaj hétvégéken csak azért mert neki kell segítenem a csajozásba, de viszont őt már annyira nem érdekli hogy nekem legyen csaj!!! És ez annyira zavar hogy komolyan mondom én csináltam belőle népszerű jó pasit és ellopta tőlem a pozíciómat!!! És cserébe már nem is kapok tőle semmit! De viszont nekem az is hibám hogy túl kedves és jó szívű vagyok és ezért sose bírok nemet mondani meg ellenállni és ezért én mindig segítek neki és jó olyankor örülök is neki hogy legalább neki összejött, de az zavar hogy ő lassan már leszarja hogy nekem összejön-e vagy nem!!!Amúgy mindketten szinte ugyanúgy nézünk ki legalábbis nagyon hasonlóan tehát nincs külső változás/befolyásolás!!!:) Na és hogy ti mit tennétek ilyen helyzetbe???
2009. ápr. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
eh, minek szárnysegéd a csajozáshoz? ilyen kb. az így jártunk anyátokkalban volt. :DD amugy nyilván rossz dolog amit érzel, de erről ő sem tehet, te viszont durván féltékeny vagy azért rá. Szerintem próbálj meg beszélni vele. Leültök és elmondod mi a bajod, de ne ilyen önző stilusban, hanem normálisan, mert ha azt ecseteled hogy te milyen k*rvamenő vagy és ellopta a helyedet, akkor az kit érdekel. Ha a barátod, akkor tudsz rá hatni. :) Próbáld meg. (jah és tanulj meg egyedül is csajozni, kell a változatosság.)
2009. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet tenni.. így múlnak el a barátságok. Nekem is volt egy ilyen 9.től fősuli 2.ig nagyon jó barátok voltunk, aztán átvert, ellenem fordította a többi barátomat és a barátnőmet is rá akarta venni, hogy szakítson velem, mert én állítólag megcsaltam őt...

Nha... most erre mit mondasz... nem lehet mit tenni, az emberek így adják elő magukat.

2009. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!