Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnya embernek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya embernek hogyan lehet önbizalma, barátnője (egy évfolyamtársamról van szó) rengeteg barátja és élvezi az életet, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

nekem ez a véleményem róla srác létemre, hasa is van, és a feje se egy adonisz. de akkor mégis hogyan?


én meg kondizok ,és lemerem fogadni hogy ha a csajok a külső alapján ítélnének akkor engem választanának


akkor most hogyan is van ez az önbizalomhiánykérdés?

17f


2011. júl. 17. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a tökéletes példa h mi van akkor ha valakinek testi hibája és valakinek jellem hibája van :) avagy "természetellenes kiválasztódás" [a biosz huszároknak: igen azt írtam amit akartam]


19F

2011. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is dagi vagyok , de attól még hogy jó hasad még nem jelenti azt hogy jobb vagy egy hasas chavonál , kell önbizalom , meg az erősségeidet kell előtérbe helyezni , meg nem oylan lányokkal kezdeni akik elitélik az embert :)
2011. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

választhatsz melyik nincs meg neked, ami neki megvan:


-stílus

-sok barát -menők-

-jó slusszkulcs

-jó öltözék

-pénz

-jellem


am dettó ugyanez vagyok, így írtam ezt..D: mellette én focizok nem is olyan rossz helyen, mégis..;)

2011. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

-stílus van

-sok barát nincs. inkább haverokbol de abból sem túl sok

-jó slusszkulcs ,jogsim sincs :D de most nem érdekel annyira ,csak éppen jó lenne néhányszor vezetni

-jó öltözék , igen, stílusosan öltözködöm:D

-pénz , nem vagyok elhalmozva pénzzel, de amit nagyon akarok, meg tudom venni:D

-jellem

2011. júl. 17. 01:42
 5/11 A kérdező kommentje:
jellem- a személyiségem néha fura dolgokra képes. néha balf@szul érzem magam néha magabiztosan, van mikor jó az élet .van mikr meg inkább meghalnék.
2011. júl. 17. 01:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem épp a legszebb, miért ne lehetnének barátai? Egy barátságban mióta számít bármit is a külső?

A szerelembe már számít valamennyire, embertől függ, hogy mennyire, de az is lehet, hogy valamelyik lánynak éppen ő jön be, mert a mackós és nem az izmos pasikat szereti.

Ha jó a természete, rendes, akkor persze hogy sok barátja van, barátnője is lehet nyugodtan, önbizalma is, az életet meg miért ne élvezhetné? Nem értem, nem attól függ az hogy mennyire vagy boldog, hogy mennyire vagy jóképű (egy másik srác szerint... ugyanis, ahogy én megfigyeltem, elég más ilyen térén az ízlésünk, és ezen belül is embere válogatja). Nem minden a külsőtől függ, pl. lehet (nem bántásból írom, hiszen egyikőtöket se ismerlek!), hogy sokkal okosabb vagy éppen jobb a humora mint neked, vagy könnyebben termet kapcsolatokat. Sok ember a hibáiból is előnyt tud kovácsolni, én pl. nagyon tisztelem ezt a tulajdonságot.

16/L

2011. júl. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valszeg csak szerinted csúnya, a lányok szerint nem. Ők jobban értenek hozzá :)
2011. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rachel Green ***** válasza:

lehet hogy azzal a "csúnya évfolyamtársaddal" jobban el tudnak beszélgetni az emberek,mint veled. azaz nem unalmas, hanem vicces. nekem is van egy kövér barátnőm és mindenki imádja mert hatalmas dumája van. nem számít a pénz,a luxus.egyszerűen ha jól érzik magukat az emberek vele,akkor kinézhet akárhogy. te meg kondizol..dicséretes,mert törődsz a külsőddel,de ezek szerint a belsődet meg elhanyagolod. nem?

26/N

2011. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

onnan lehet önbizalma, hogy leszrja, hogy a kondimajmok mit mondanak:) humor, kedvesség, tökösség. lehet ezek belőled hiányoznak, ezért nincs nőd. na meg mert borzasztó féltékeny vagy:) ezzel is csak az évfolyamtársad önbizalmát növeled. kicsit a belső értékeiddel is foglalkozz, mert hiába van szép barna bőröd, és gondosan kidolgozott izomzatod, ha csak mutogatásra vagy alkalmas, kapcsolatra, beszélgetésre, barátságra nem...

ezzel nem bántani akarlak, csak ebből az írásból nagyon úgy jött le, hogy neked csakis a külsőség számít. és számos itt írogató véleményével ellentétben a lányoknak nem csak ez számít:) és az, hogy klafa kocsid legyen. sokkal fontosabb, hogy milyen ember vagy, milyen célokkal stb.

23N

2011. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat. kicsit félreértettetek.:D ,nem vagyok csak a külsőségek híve. de szerintem ez a csávó egyáltalán nem jóképű.


de nagy arc az nem kétésges(persze cigi,pia,fű is ezzel járxD), én meg sajna nem tudok jól improvizálni, jókat beszólni ,nincsenek jó sztorijaim, ezen nagyon változtatni szeretnék ,dolgozok is rajta :D


de nagyon nehéz változni,

2011. júl. 17. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!