Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 eves pasi vagyok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves pasi vagyok! Ha nektek a barátnőtöknek egy jó barátotok megfogná a fenekét, mit csinálnátok vele?

Figyelt kérdés
Pénteken találkozok vele én úgy gondolom erőszakra semmi ok hiába vagyok ideges mindig nyugodtan megbeszélek mindent ti mit csinálnátok?A barátnőm 17 éves.
2009. ápr. 1. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

hát én se tűrném.

mint már írták, az ilyen az nem barát. Én az ilyennek nekimennék, de barátnőmhöz is lenne egy két szavam ha ő nem szólt rá semmit..

2009. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
a következő boxmeccset közvetítjük...
2009. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Meeekkora paréj már!!!!:O Nehogy már ráhagyd! Lazán orrba gyűrni az ilyet, nem még haverkodni vele!
2009. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Először is mivel barátok vagytok nyugodtan megdumálnám vele h ha erre még1szer precedens adódik el lesz törve a kacsója .
2009. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd annyiban, ha nem csinálsz semmit, akkor azt hiszi hogy bármikor megteheti. Szerintem rohadtul ne barátkozz vele, az ilyen nem érdemli meg értelmes emberek társaságát.
2009. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én konkrétan kettéfejelném, mint részeg rocker a műanyag poharat
2009. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!