Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően érző lelkű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően érző lelkű pasi vagyok, és ezért nagyon nehéz találnom barátnőt is, csajok ti szeretitek az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
19F
2011. júl. 28. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ilyen fiúkat. :)

Én is elég érző lelkű vagyok, csak lányban.

2011. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a mai vilagban mar nem igazan lehet ilyen fiukkal talalkozni. mostanaban mindenki korul az izomszag erzik es az, hogy menyire butak. ha erzekeny vagy akkor biztos sokat gondolkozol dolgokon es ez miatt erzekenyulsz el. en igy tudom ezt ertelmezni.

szerintem egy ilyen srac ujdonsag a lanyoknak, mert nem igazan lehet talalkozni veletek.

16/L

2011. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
előző hozzászóló pontosan ahogy mondod
2011. júl. 28. 13:22
 4/13 bix ***** válasza:

kérdező: nem könnyű, nem csak érző lelkű vagy hanem ezek szerint gátlásos is, az ismerkedés, a nyitottság és az érzékenység nem zárja ki egymást. ha zárkózott vagy vagy nehezen teremtesz új kapcsolatokat akkor nagyon nehéz...


"mindenki korul az izomszag erzik es az, hogy menyire butak."

jah csak az "izomszagú" pasik között is van normális...sőt... csak tovább kéne látni annál hogy mekkora a karja vagy a háta. nem mindenki azért edz mert tükörhuszár, sőt én többet ismerek aki nem az...

2011. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem az érzékenységgel van a baj, hanem ha önsajnáltatással is párosul.

jó az érzékenység, ha mellette az illető férfias(nem izmokra gondolok, hanem pl. arra, hogy a saját véleményét meri vállalni több emberrel szemben is, határozott céljai, elképzelései vannak, a nő mellette biztonságban érzi magát). ettől még lehet négyszemközt lelkizős, olyan "író-típus", nincs ezzel gond.

a lényeg, hogy megtalálja az egészben az egyensúlyt.

én járnék olyan sráccal, aki megtalálta. :)

20/L

2011. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érző lelkűvel nincs gond, csak a félőssel.
2011. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
soha nem volt bajom a nők megszólításával meg ilyenek de mindegyiken láttam hogy nekik nem ez az ideáluk mint én vagyok, de nehéz ilyen lányt találni:S
2011. júl. 28. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:
én sajnos nem
2011. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bix ***** válasza:

"mindegyiken láttam hogy nekik nem ez az ideáluk mint én vagyok,"


első pillantásra nem látják hogy érzékeny vagy, hacsak nem emósként öltözöl... ha kb semmit nem tud rólad és úgyis látod hogy nem vagy az esete az kb a tested arcod, ruhád, akármi miatt van.


ha megismert, vagy tud rólad valamit akkor se biztos hogy téged keres, ált valamiért a bunkó nagyképű kigyúrt pasikra tapad a sok csaj, aztán sír. persze kivétel van, csak nem sok

2011. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem van egy izmos osztálytársam de nem hülye
2011. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!