Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy rakás szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy rakás szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya azt mondják,kövér se 167 cm 55 kg.Az arcom egy az egybe olyan mint Lolának.Egy gondom van nincs önbizalmam:( Ezért azt várom hogy a fiúk közeledjenek felém.Volt már 3 fiú,de ebből 2-t elszúrtam nagyon szépen a másik pedig elköltözött nagyon messzire és abból se lett semmi.Általában Facebook-on írnak rám.Nem vagyok az a bulizós fajta,de mindig az ilyenek szúrnak ki maguknak(ami mondjuk nem is baj mert jól kijövök velük.:)).Akik ismernek meg akik rám szoktak írni facebook-on szerintük nyitott vagyok és ez jó tulajdonság.Rossz érzés mert nem értem mi a gond velem.Az lehet a baj hogy nem kezdeményezek vagy mi?De nincs hozzá bátorságom....Ez a tipikus várom hogy a sült galamb a számba repüljön szindróma,de ha nincs bátorságom.:( Mit csináljak???
2011. júl. 18. 13:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
16/L
2011. júl. 18. 13:58
 2/28 anonim ***** válasza:
Csak az a bajod, hogy fiatal vagy még :)
2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez számít nagyon figyelek az öltözködésemre.Igényes vagyok nem vagyok ápolatlan.Én nagyon kényes vagyok erre a témára.Vasalom a hajam,tényleg próbálok odafigyelni magamra.
2011. júl. 18. 14:00
 4/28 anonim ***** válasza:
Így hogy igényes vagy nem is meglepő:) Nem baj az ápoltsággal van baj, de te tényleg elszúrod ha ennyire igényes vagy.
2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Donj egy képet magadról, és akkor lehet többet tudok mondani arról, hogy mi a gond :) Vagy írj privit :)
2011. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hogy mi? Legyek igénytelen? Vagy mi??:) Bocsi nem nagyon értem..
2011. júl. 18. 14:06
 7/28 anonim ***** válasza:
rakj fel egy képet magadról és akkor többet tudunk mondani.
2011. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/user/Straawberry1818?feature=mhee youtube channel-em. ott a képem..Bocsi de privibe nem küldök.
2011. júl. 18. 14:08
 9/28 A kérdező kommentje:
Na vélemények??:/ ronda???
2011. júl. 18. 14:11
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködés vagy ápoltságban legyél igénytelen. Na de mindegy akkor legyél igényes mindenbenXD Ne legyél igénytelen:) Előbb utóbb találsz valakit.
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!