Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megvan mindenem, népszerűség, kinézet, humor, de szerelem terén meg egy szerencsétlenség vagyok? 18/f

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehengerlő önbizalom van?
2011. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos ezt sugárzod magadról. Amúgy lehet, h mások meg nem ilyennek látnak. A nők ösztönösen utaznak a magabiztos, ill. a foglalt férfiakra. Ha nem azt sugárzod magadról, hogy te egy jó arc vagy, akivel jó együtt tölteni az időt, akkor a nők le se fognak tojni.
2011. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a csajozással van nekem bajom meg a nőkkel, csak nem tudok 1 hónapnál tovább lenni egy lánnyal...
2011. márc. 9. 20:20
 4/10 mindennévfoglalt? ***** válasza:

És 1 hónap után ki szakít kivel?

Előbb utóbb megfogod egyébként találni azt akibe beleszeretsz, csak úgymond "nem látod a fáktól az erdőt"!

Annyira próbálkozol az egyik csaj után egy másikkal, hogy lehet elhaladsz az mellett aki igazán kellene neked!

A leírtak alapján gondolom (és bocs ha nem) a csajoknál a külsőségre mész...próbálj meg ettől elszakadni, és kicsit a belső értékekre (is) menni,mert nem a kinézetbe fogsz beleszeretni, hanem az emberbe, a NŐbe :)

2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

miért nem tudsz?

am énis hasonló helyzetben vagyok:S de nem tudom miért.

18/L

2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20:20

Ennyi idős koromban az én maximum kapcsolatom három hónap volt.. és így ment ez még pár évig. Aztán megváltoztak a dolgok.

2011. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Casanova szindróma
2011. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erősítd a kisugárzásod, és a szex, ill. a szívcsakrád...És-mosolyogj, kívül-belül ! Deni
2011. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtál RÁM!!
2011. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondold át a kapcsolataidat, hogy miért lett vége és tanulj belőlük. Így talán rájössz hól rontod el.
2011. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!