Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a jobb? Megenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Megennie egy rakás szart egyedül vagy megosztani egy tortát a testvéreiddel?

Figyelt kérdés
Nincs köztes megoldás csak ez.
2011. aug. 25. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hátat fordítani. Bocs, rohadt irigy vagyok, belőlem a büdös életben senki egy fillért sem húz ki, tortát sem :) De az első megoldást sem vállalnám:)
2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, h egyedül lenni egy csúnya párral vagy inkább egy szép, aki valszeg félre is fog lépni.

Ez egy régi mondás, ha nem ismernéd.

2011. aug. 25. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:

a masodik,

elso, ha meg a tesodtol is sajnalsz 1 szelet tortat, akkor nagyon bunko lehetsz

2011. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na jo, ezt a mondast nem ismertem... ez esetben inkabb ehezek
2011. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát a testvéreimmel nem osztanék meg senkit xD Nem tudom, nekem egyik sem kéne így, inkább várnék. Ha a testvéreim már jóllaktak, akkor a következő tortából úgysem fognak kérni.
2011. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, én például nem ilyen vonatkozásban ismerem. Nálunk ezt ténylegesen az irigy emberekre mondják, semmi köze a párkapcsolathoz.


Ez esetben megosztok.

2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak azért egy szerinted csúnya lánnyal lenni,hogy ne hagyjon el..vagy inkább élvezni az életet egy gyönyörű lány mellett.Ez kérdés?Kit érdekel,ha félrekúr,vagy elhagy?Legalább jól érezted magad egy bizonyos ideig vele.
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 twinky ***** válasza:
65%
Inkabb leszek egy jol meno vallalkozasban resztulajdonos, mint egy befuccsolt maganvallalkozas vezetoje...
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül. Hozzám ne azért legyen hűséges valaki, mert senki másnak nem kell, hanem azért, mert neki nem kell senki más.
2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tortát választom, össze jöhet egy tortaparty is.

és egy rakás szart nemszedek össze.

UI.:jó vicc.

2012. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!