Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliban. Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliban.A barátai szerint én is neki.De nem lép,mert ő ugy gondolja hogy én nekem nem jön be.És ha kell nyomulok:Dbár nem vagyok az a fajta,csak lécci adjatok ötleteket:Dköszönöm előre is
2009. ápr. 2. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus, ha beszéltek, mosolygás szerintem bőven elég. aztán ha valóban tetszel neki, akkor kezdeményez.
2009. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk úgy gondolják a lányokhoz nem érdemes oda menni mert úgyis kikosaraz. Ez a mi gondolkodásunk főleg a suliban. Egy 25/F.

Én azt mondom nem biztos hogy elsőként fog lépni, neked kell talán ezt előbb megtenni.

2009. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szembe jön mosolyogj, esetleg köszönj neki. Így biztos észrevesz, és ha nem telljesen hülye, azis le fog neki ensi, hogy bejön neked. Sok sikert!:)
2009. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Én mindig is a nyomulósabb fajtából való voltam. Nem tudom, te hogy vagy vele, de engem nagyon bosszant, ha nem tudom, ki mit akar tőlem. Valószínű a helyedben valami nagyon konkrét dolgot tennék, hogy rögtön leessen neki a tantusz! Pl én úgy vagyok vele, ha bejön egy srác, akkor a szemébe mondom: Hé, te aztán jó csávó vagy!Ezt nem lehet félreérteni, ha nem gúnyosan mondod! Ha van kedved, próbáld ki! ;)
2009. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, tetszik egy fiú (és ő ezt tudja is, mert mondták neki), és én is tetszek neki... szval simán összejöhetnénk... mégsem szólít le:/

szerintem a fiúkban nincsen logika:D

am sztem legyél mindig a közelében. ha egyedül vagy, talán le merr majd szólítani:)

2009. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, lehet igazad van nem cáfolom, de lehet csak azért neem szólít le mert azt hiszi a barátai hüjítik, én is ezt hinném, inkább hagyom hogy elcsússzon a lehetőség minthogy kockáztassak, bár lehet azért tartok itt ahol tartok de ez már az én bajom
2009. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:S

hát nemtudom...

pedig néha kockáztatni kell, mert lehethogy egész életedben bánni fogod, hogy nem tetted meg...


Én megkérdeztem a haverját, hogy hogy hívják (aki tetszik), és mondta a nevét, aztán megkérdezte, hogy "miért?teccik?" és azt válaszoltam rá, hogy nem "néz ki rosszul:)". Persze ezt az egészet előre kiterveltem.:) és tudtam, hogy el fogja mondani neki a haverja. Azt mondta a haverja, hogy neki (aki teccik) is bejövök... és nem azért, mert kérdeztem, mert nem kérdeztem, magától mondta.:D és olyan viszonyban vagyok a haverjával, hogy biztos nem hazudik. Most csak az a baj, hogy ezzel az egésszel nem jutottam semmire, mert nem lép a srác.:(:( várni meg már elfáradtam:S nem tom micsináljak... de sztem sokan küzködnek ilyen problémákkal.

2009. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
lépj a lábára :)
2009. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!