Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoltam egy sráccal szombato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam egy sráccal szombaton a diszkóban, egy suliba járunk. Ha úgy vesszük kavartunk elég rendesen, de csók nem volt. Tetszik. Mit tegyek hogy észrevegyen suliban? Odamenjek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen. mondjuk azzal hogy mizujs jó volt szombaton nem ismételnénk meg?
2009. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, dumáljatok aztán úgyis eldől hogy mizu.

Ha odamész abból tudni fogja hogy szeretnél tőle többet, és nem csak a pia miatt kavartatok.(nem tudom hogy ittatok e, gondolom azért igen)

Én legalábbis ezt gondolnám a helyében

2009. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne menj hozzá oda konkrétan, hanem csak keltsd fel az érdeklődését, hogy mosolyogsz rá, vagy közben oda mondod, hogy jól táncolt szombaton :)
2009. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát annyi volt h vagy 3 számot végigkavartunk...de nem tudom h h mehetnék oda suliba,mit mondanék neki,h köszönnék,stb..bejelöltem myvipen kezdésnek...majd holnap ha látom odaköszönök neki mosolyogva,vagy vmi...nem tudom h akarna-e többet...
2009. ápr. 6. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd lépni!
2009. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de egy suliba járunk és semmi...:D
2009. ápr. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!