Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a keresztapám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a keresztapámba! Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a 34 évvel idősebb keresztapámba, akivel vérrokonság nincs közöttünk. Ő már tudja, de nem hiszem, hogy komolyan gondolta, mikor rákérdezett. Megszöktem otthonról pár napja, és hozzá mentem. Azt mondta megvéd bármi is legyen, és nem enged elmenni, míg nem érzi jónak. Többször mondtuk a másiknak, hogy "Szeretlek" csak akkor még nem szerelmet jelentett. Mit kezdjek a helyzettel?
2011. júl. 18. 16:43
1 2
 1/13 PerverzcsajXD ***** válasza:
70%
Szerintem menny haza,tanulj tovább,végezd el az egyetemet és keress egy korban hozzád íllő pasit!
2011. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Hogy attól még ugyan úgy tanulok, és nem mehetek haza, nem véletlenül szöktem meg... És nem mellesleg apakomplexusom is van, szóval nem nagyon érdekelnek a hozzám hasonló korú fiúk/férfiak. :(
2011. júl. 18. 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem oké így, vagyon nem. Az apád lehetne bőven. Az lesz a legjobb, ha nem keresed többet, felejtsd el, és erre utólag te is rá fogsz jönni, hogy jobb volt így.
2011. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Uhh szép dolog... ak most te elég sz*r helyzetbe vagy :):) Szerintem hagyd majd ki ábrándulsz belőle és találsz majd veled egy korú pasit... szerintem úgyse tartana sokáig

18/F

2011. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Janee_ka ***** válasza:
Dugjatok 1 jót ha jólesz maradjatok 1üt ha szar mond szevasz apám te gáz voltál.
2011. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, jó, csak ez nem így megy... Nincs hova mennem, ő az egyetlen normális rokonom, nem mellesleg az egyetlen olyan is, aki még törődik velem a barátaimon kívül. Nem mondhatom neki, hogy próba szerencse aztán majd meglátjuk. És tudom, hogy nem fellángolás vagy ilyesmi... És igen, az apám osztálytársa volt iskolában, és a legjobb haverok...
2011. júl. 18. 16:55
 7/13 PerverzcsajXD ***** válasza:
az én apám már rég hazaráncigált volna..erre amúgy mit szóltak a szüleid????
2011. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A szüleim? Kérlek... A szüleim magasról tesznek rám, sőt! A két bátyám a minden, csak ők léteznek. Mikor megtudták, hogy elszöktem - akkor éppen senki nem volt otthon -, apám felhívott azzal: "Remélem csak azt vitted magaddal, amit saját pénzből vettél!" Anyám meg bejelentette, hogy gyűlöl, és neki csak fiai vannak. Utóbbi miatt jöttem is el... Szóval szülők kihúzva.
2011. júl. 18. 16:59
 9/13 PerverzcsajXD ***** válasza:
akkor meg maradj tovább a keresztapádnál ,de ne kavarj vele! :)
2011. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit tettél, hogy ezt érdemelted ki a szüleidtől?
2011. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!