Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? L/15

Figyelt kérdés
A "barátommal" kb 1 hét múlva találkozunk hogy mi legyen velünk mivel pár napja szakított velem msn-en. De élőben is leakarjuk tisztázni. Azt mondja nem tudja mit érez. szerintetek van esély az újrakezdésre?
2011. júl. 18. 19:09
 1/5 Trolololololo ***** válasza:
70%

A pasikat puncival bármire rá lehet venni. Ha meg akarod tartani, tudod mi a dolgod. Csábítsd el!

15/L

2011. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátod bunkó.....hogy még az ilyet is msn-en írja meg :/ de szerintem van esély az újrakezdésre :) ha nem tudja mit érez akkor nem tudja hogy szeret e vagy nem :)
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
csábítsd el pontosan:D
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz egy olyan pasit, aki msn-en szakít veled? Gondold azért át, mert nem tudom, hogy nekem kéne-e ilyen!
2011. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristen....velem facen szakítottak, az még gázabb. Szerintem a legjobban tennéd ha nem foglalkozol vele, ne is menj el, még csak 15 vagy annyi pasit fogsz még találkozni...vele valamiért nem ment, nem kell erőltetni, kész.


Tapasztalatból írom...

18F

2011. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!