Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam le suliban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le suliban? Valami ürügy?

Figyelt kérdés

esetleg még buszvégen tudnám...

de azt sem tudom, hogy hogyan.

nem ismerem, csak szoktam látni.

am évfolyamtársam.:)

16/L


2009. ápr. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ürügy, az cefet átlátszó. Menj simán oda és kezdj beszélgetni. MIndent az alapoktól, aztán majd kiderül, hogy lesz-e valami belőle. Csak bátran
2009. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak úgy?:/ bocs, de ezzel nem sokat segítettél.:D
2009. ápr. 2. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Odamész mennyi az idő kérdéssel

2. kedvenc tantágya, hol tartanak

3. lehet időjárásról is beszélgetni...

Meg a fenébe is kislány, a fiú dolga az udvarlás, nekünk nőknek csak egy mosolyt kell dobnunk és ha visszaküldi akkor simán megy minden!!

2009. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik nálam más a helyzet, mint a többi nőnél...

Dobtam már neki több mosolyt is. Vissza is dobta.:D

Még sem megy simán semmi... még sosem beszéltünk, és nem tudom, hogy lehetne megoldani. Nem mehetek oda hozzá csak úgy a folyosón, hogy "hello, milyen jó idő van.. süt a nap is.:)" vagy hogy "mennyi az idő?" mikor ott van az óra..kicsit hülyének nézne.:D

2009. ápr. 2. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:

na meg a kedvenc tantárgy...:D

"szia, mi a kedvenc tantárgyad?" ?:D így sem mehetek oda.:D

2009. ápr. 2. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

sétálj srác mögöt előzd meg és kicsit elhagyod elejted személyid vagy valamit és akor valoszinűleg visza fogja adni és bemutatkoztok egymásnak többi má könyebben megy..

vagy pedig hát én fiú vagyok de csak ugy odamentem lányhoz nagyon paráztam és mégis odamentem h beszélni akarok vele meg meg akarom ismerni és nagyon könyen fogadta meg ő is meg akar ismerni és csak első votl parás a többi beszélgetés simán megy

2009. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!