Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 19 éves lány 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 19 éves lány 2 éve szerelmes egy kb.35 évvel idősebb paliba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nemhogy apakomplexus?

apukád még él? ha igen milyen vele a kapcsolatod? szüleid elváltak?

2011. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fura egy állatfaj a nő
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 FAKhelper ***** válasza:
50%
Hát ez csak úgy lehet, hogy 271 igen 37 nem 14 tartózkodás mellett az országgyűlés elfogadta a dohányzás szigorításáról szóló törvényt. Heintz Tamás a törvényjavaslat egyik fideszes benyújtója a szavazás utáni tájékoztatón elmondta: az új jogszabály értelmében 2012-től tilos lesz cigarettázni minden munkahelyen, gyermekjóléti és egészségügyi intézményben, a vendéglátóhelyek zárt tereiben, kivéve a szivarszobákat.
2011. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Számból vetted ki a szót, téma lezárva.
2011. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm FAKhelper!
2011. júl. 18. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az ember nem egy program, ami előre meg van írva. Az érzések ennél sokkal bonyolultabbak és sokkal összetettebbek, a szerelem főleg.

Nem feltétlenül apakomplexusos a lány.

Egyébként te volnál a lány?

2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen.:D
2011. júl. 18. 20:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért tőlünk kérdezed,miért nem magadtól? Neked kell tudnod miért szeretsz meg valakit és mi az, amit szeretsz benne :)
2011. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, ez valami aberráció-e.
2011. júl. 18. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor nevezzük apakomplexusnak, ha te apát keresel benne, nem pedig társat. Ez akár tudat alatti is lehet. Az apakomplexusos azt szereti, ha apaként viselkedik vele hapsi, szóval terelgeti,irányítja. Amennyiben nem így viselkedik vele, akkor a nő boldogtalan és lelép.

Én olyasmiféle vagyok, mint te, de én biztosan tudom, hogy nincs apakomplexusom. Szóval nem feltétlenül apakomplexus az, ha egy idősebbe vagy szerelmes, de való igaz, hogy okot adhat a kérdésre, hogy vajon az van-e.

2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!