Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ilyen rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ilyen rosszul amikor más lány jobban kell neki? Pedig nem vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés

Eddig már néhányszor letöröltem emiatt. Gondoltam jobb gyorsan kíméletlenül véget vetni ennek, hogy ne okozzon több fájdalmat, de 2-3 napon belül megint beszéltünk...

Mintha alkalmatlan lennék arra, hogy bárkinek is kelljek, bárki is szeressen vagy csak hülyíteni lennék jó vagy nem is tudom. Meg is kértem, hogy inkább legyen bunkó, de nem, sajnos túl kedves... Mások akkor mondanak egy lánynak ilyeneket ha össze akarnak vele jönni... Mintha csak egy ostoba liba lennék, nem is tudom hogy képzeltem, hogy bárkinek kellhetek. Mert ezentúl mindig ez lesz, hogy mindig más lány jobban fog kelleni, én meg mehetek a szemétbe. Egyszerűen semmi erőm nincs, és még sok mindenről nem is tudok, hogy ne essen rosszul... Mégis szedhetem a nyugtatókat, hogy talán kevésbé fájjon. Ennyire bántaná az egómat vagy mi ez, mi a kínköves pokol van velem?

Mi a megoldás? Letörölni és soha többé nem beszélni vagy megvárni amíg lesz kapcsolatom és utána beszélni vagy folytatni és elviselni mintha egy robot lennék?...

Ami még pluszban gázos, hogy ismerkedni sem tudok, egyszerűen halálosan untat az a folyamat mire kialakul valami vagy hozzám nincs türelmük vagy messze vannak élőben meg esélyem sincs, azért ahhoz az kéne, hogy én nézzek ki a legjobban az összes jelenlévő lány közül... Nem az, hogy ronda vagyok, de nem a legjobb és az már elég ok, hogy ne kelljek.


2011. aug. 22. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. Szokj le a tetve nyugtatókról.

2. Küldj képet

3. Menj pszichológsuhoz és foglald el magad.

2011. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most konkrétan.. Mi a kérdés?:S
2011. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A Kérdésre: Alapvető emberi ösztön, hogy rosszul esik a csalódás..
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2. hsz.. sztornó.. a kifejtést nem értem..:D
2011. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk megbszélhetnéd a szüleiddel is vagy barátokkal.

Egyébként így van. Rosszul esik a csalódás. De megtanulhatnád, hogy nem te vagy a középpont, nem rólad szól csak a világ.

2011. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elfogadnám, hogy nem rólam szól a világ, de eddig szart se kaptam szerelmi téren az élettől! Semmit! Soha nem szeretett senki...

Nem küldök képet.

Szüleimmel, na ne nevettess, nem 6 éves vagyok már, semmi közük az ilyenekhez amúgy sem tudnának semmit segíteni... Barátaim nincsenek, de nem is kellenek. Kizárólag szerelem kéne ha kellenék valakinek.

2011. aug. 22. 15:13
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ha önértékelési problémáid vannak, akkor vagy megváltozol vagy szakemberre van szükséged. Ha depresziós vagy, akkor szintén.

És igen, önzőnek érezlek egy kicsit az ismerkedéssel kapcsolatban. El tudod dönteni, hogy akarsz-e valakit megismerni vagy sem gondolom. Ha nem, akkor nem és kész. Ha pedig igen, akkor ne akard megint, hogy te legyél a cool azonnal.

2011. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyetlen emberben sem bízhatsz meg olyan mértékben (egészséges család esetén..) mint a szüleidben. Szal szerintem egyáltalán nem gáz, a lényeg hogy valakinek beszéld ki, a nyugtatókat meg húzdd le a WC-n mert hosszútávon idegbeteget csinál belőled.
2011. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid amúgy?

Hány éves vagy?

2011. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"hosszútávon idegbeteget csinál belőled." Ettől én már nem félek... :D Amúgy meg kellenek, hogy ne hajszoljam bele magam ebbe még jobban, hogy megőrüljek... Bár már lehet mindegy... :D

Azért szerintem érthető, hogy 0 szerelmi élettel én is vágyom már egy kapcsolatra... Amúgy 20 vagyok.

2011. aug. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!