Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel feltekennye akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel feltekennye akart tenni, vagy miert csinalta ezt?

Figyelt kérdés
Bokolgatott, udvarolgatott, kozeledett felem az egyik srac, en folyton eltoltam magamtol. Majd erre ra kb.3-4 hetre mentem probara, ahol ott volt az a srac is, meg egy csaj. Kimentunk, es ez a csaj volt ott, egy baratnoje, en meg egy baratnom, es a srac odakialltott ennek a csajnak, hogy hey XY, meg josz nekem eggyel, amire a csaj visszakerdezett, hogy mivel, a srac pedig ravagta, hogy egy vallomassal, a csaj meg azt mondta neki, hogy dehogy jovok.
2011. júl. 18. 20:04
 1/4 Dottorre ***** válasza:

Jajh...

Legyünk őszinték... ennek semmi köze nem volt hozzád. Te eltoltad, így elfelejtett téged, és belekezdett egy másik csaj fűzésébe. Ennyi.

De ha ez téged zavar, minek toltad el?

2011. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami ilyesmi lehet. Senki nem fut olyan szekér után ami sosem áll meg inkább továbbáll.


Ő is ugyan ezt tette másik csajjal kezd kavarni. Nem véletlen nem neked szólt be így.

2011. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha tovabb lepett volna, akkor miutan ez megtortent ra egy jo honapra nem bokolgatott volna nekem tovabb, illetve nem kerdezte volna tolem azt, hogy emlekszek, mikor azon a bulin probalt engem megfuzni!?
2011. júl. 18. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon látszik h zavar..és féltékeny vagy nem is kicsit:D
2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!