Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek gondot, nehézséget okoz a pártalálás? Miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem csenget be a békakirály akit megcsókolhatok. :| *.*
2011. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scream85 ***** válasza:

Nekem 23évesen lett az első barátnőm.

Ok: Visszahúzódóbb, félénkebb típus voltam/vagyok. Sajnos

2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán találok rendes és egyben helyest lányt :( Ennyi a problémám. Akinek van kedve ismerkedni dobjon egy levelet:)
2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéznek nem nehéz,mert valakit bármikor találnék. Csak szeretni nem igen vagyok képes. Nagyon ritka az, amikor valakit megszeretek úgy igazán. Kisebb fellángolás bármikor, de szerelem..na az nem.
2011. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló...Nem találtam még olyan lányt akit szerethetek szóval eddig még csak sima szex volt a bulikba bár nekem ez teljesen megfelel
2011. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem szoktam udvarolni, kezdeményezni (nem merek), csak szerelemből-vonzalommal alakítanék ki kapcsolatot, de nem vagyok az a "mindenkibe lángolós" típus...

28N

2011. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hajjaj, nalam a jo oreg peniszmeret a ludas (legalabbis eddig arra fogtam). Bebeszeltem magamnak, hogy annyira nevetseges a meretem, hogy igy meg csak jogom sincs csajozni, igy az evek alatt elkerultem es visszautasitottam meg azokat a lanyokat is, akik konkretan szerelmet vallottak nekem...


Aztan ugy hozzaszoktam, hogy egyedul vagyok es hogy nem igazan foglalkozok erzelmekkel, hogy ez lett szamomra a termeszetes allapot! Ugyhogy magamtol nem is keresnek baratnot, viszont ha legkozelebb veletlenul megtetszenek megint egy lanynak, azt mar nem akarom ugy elszurni, mint eddig...


25/F

2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert egy vegetáriánus, ateista, oldschool goth rajongó vagyok. A legtöbb embernek e 3 közül legalább az egyikkel van problémája :))) 22/L
2011. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ááá hogy lennének itt ilyen emberek :)

nekem a külsőn kívül számít a belbecs is. na meg a szép arcú, szemű, hajú lányok tetszenek. a gyakorlatban pedig úgy néz ki, hogy a csinos-kedves-értelmes lányoknak "kevés" vagyok. csak azért nem jövök össze senkivel, hogy legyen valakim, annak nem látom értelmét. nagyon ritkán találkozom olyan lánnyal aki kívül-belül tetszik, akkor pedig leráznak.

2011. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!