Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végre történhet kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végre történhet kettőnk között vmi? Bővebben lenn. Help lécci!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már egy ideje tetszik nekem. Egy baráti társaságunk van, ezért elég sokat látjuk egymást. Pár hete együtt voltunk (persze haverokkal) nyaralni. Szerintem ott majdnem kialakult kettőnk között vmi,nagyon sokat voltunk együtt, jókat beszélgetünk még olyan is volt, hogy megöleltük, simogattuk egymást. De azóta nem történt semmi...

Pár nap múlva megint elmegyünk a haverokkal, Ő is ott lesz. Am a Balatont fogjuk körbe biciklizni. És nem tom, hogy most mi lesz? Vagy hogy lesz-e egyátalán vmi? Hogyan adjan a tudtára, hogy tetszik nekem?


2011. júl. 18. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő 17, én 16
2011. júl. 18. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, ha több napos lesz akkor, valamikor beszélj vele.. vagy jelezz neki valamivel, hogy kezdeményezhet
2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó de mivel???
2011. júl. 18. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
hogyha már ölelgettétek egymást, akkor megeshet megint, simogasd a combját vagy mi tudomén, ha nem zavarja a nyomulás, smárold le :D
2011. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok félig nő, mert akkor mindkét nemnek tudnék segíteni. Gondolj arra, hogy szexeltek, ettől kitágul a pupillád és az nagyon izgató. birizgáld a hajadat, igazgasd a ruhádat, legyetek kettesben.ja és ne beszélgess vele a lelki próblámidról, lelkizés kizárva. Most ennyit tudtam.
2011. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem csak a pupillája fog kitágulni :D
2011. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

adj neki jeleket, pillantások, pici érintés és ha van 1 olyan alkalom, mond meg neki, h menjetek el együtt enni 1 fagyit és ha belejöttetek a beszélgetésbe mond el mit gondolsz róla, mit érzel.


mindenképp add a tudtára, lehet bizalmatlan, kicsit félszeg fiú.

ha nem mered megtenni, mert arra gondolsz, h visszautasít v ilyesmi (amit nem hiszek), felejtsd el gyorsan.

hidd el megbánnád, ha legalább nem próbálod meg!

bátraké a szerencse!

2011. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, legyetek kettesben. Legyen megint ölelkezés, simogatás és amikor már benne vagytok, nézz mélyen, meghitten a szemébe és közeledj szépen, lassan a szája felé. Próbáld megcsókolni. Én legalább is így csinálnám csak eddig még nem volt rá alkalmam :S

De remélem nálad használni fog :)

19/F

2011. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!