Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és még várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még várok az első csókra. Ez a normális nem?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még nem csókolóztam.Néha úgy érzem ez valahogy nem jó, aztán rájövök, hogy ez tök normális... De minden azt sugalja: elkéstem. Elég furcsán nézek mikor meghallom, hogy már 14 évesen vagy akár fiatalabban képes valaki a szüzességét elveszíteni. Ti mit gondoltok??? Szerintem megéri várni! Kezdem elhinni magamnak.Egyszer talán majd meg is értem. :)
2011. júl. 18. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem rossz:)
2011. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én sem csókolóztam még:S nagyon szeretnék már!! 15/l
2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, és furcsán érzem magam emiatt :S A barátaimnak már rég megvolt...
2011. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Amúgy egyetértek veled, nem kell elsietni csak nem értem miért ebbe a kategóriába írtad :)
2011. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még 20 évesen is várok az első alkalomra.


20/F

2011. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 14 vagyok,de az osztályba már csak én és 3 bnőm nem csókolóztunk kb...és elég rossz érzés,hogy mindenki csókolózott már,csak mi nem....viszont beszéltünk erről már nagyon sokat és abban egyetértünk hogy nem kéne azért ennyire elsietni a dolgot...(Mivel pl van olyan osztálytársam aki pasijával úgy jött össze h lesmárolta a srác és aztán meg összejöttekO.o amint meghallottam eléggé kiakadtam bár az a csaj egy nyomorult plázap*csa)

Szerintem normális:D Ha kell,én is várok addig csak ne sisessem el:D

2011. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem csókolóztam még, bár már nagyon vágyom rá.. :)

Viszont nem akarok akárkivel csókolózni, olyan fiút nem találok az utóbbi néhány évbe, akivel úgy alakulnának a dolgok, hogy kapcsolat is lehetne. Számomra fontos a csókolózás, főleg az első, ezért hiába vágyom rá, inkább várok:) Remélem nem hiába.. :D

16/L

2011. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Bocsi egy előző válaszoló vagyok..Azt írtam nem értem miért ebbe a kategóriba írtad.. Már látom hol van csak nekem múltkor azt jelezte ,h Szépség, Divat-->öltözködés.:)De amúgy teljesen egyetértek.mondjuk és 14 voltam mikor először csókolóztam de azzal a fiúval mai napig együtt vagyunk és lassan már 18 leszek :D
2011. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én várok egy igazi kapcsolatra :) Nem ciki egyáltalán, többre fogod vinni igy, hogy normálisan éled életed :D:D

14/F

2011. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 v123456 válasza:
Normalisnak normalis, viszont en nem ertek egyet az elozo valaszolokkal. Az elso csok nem olyan tul szuper elmeny. Felreertes ne essek, tenleg nem rossz, de nem olyan 'nagy valami' mint amilyennek en is elkepzeltem. De az utana levo csokok ... egyre jobbak :D. mindenkinek szive joga meddig var az elsovel, ez csak az en velemenyem. ;)
2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!