Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kapjam vissza mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapjam vissza mint egy jo baratot?

Figyelt kérdés

2 evvel ezelott jottem ossze egy fiuval tavkapcsolatban voltunk , 4 honapig mukodott en felre leptem Karacsony ejszakajan, szakitottunk, 3 hetre rea ide adta az ajandekomat azota legeslegjobb baratok lettunk de fel eve el van hidegulve mellolem, kapcsolatba kerult 1 evell ezelott es en is 6 honapja, azota nem is akar beszelni velem, nem is erdekli h letezek neki, nem is hiv, meg van valtozva nagyon, hianyzik a sok beszelgetes, hianyzik az h mindig segitett nekem ha bajba voltam a mostani baratomtol nem kapom meg azt amit tole megkaptam a baratsagunk alatt, ha hivom nem veszi fel ir egy smst h most nem tudok beszelni majd kesobb 2 het mulva ugyanaz a mese. Tudom h a baratnoje nagyon feltekeny de ameddig nem koltoztek ossze addig is beszelt velem


mit tegyek, nem tudok bekit hagyni neki pedig csak baratkent tudom kezelni es nem szerelmemkent meg annyit hozza teszi h a szuzessegemet adtam masnak es nem neki amikor megcsaltam :(, O ebresztette fel bennem a szexualis erzetet mert addig nem ereztem senki utan h le fekudnek vele,


segitsetek egy 19 eves lany a "baratom" 25


2009. ápr. 2. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Hagyd őt békén, így mindketten jobban jártok. Én sajna már 2 éve nem beszélek a "legjobb" barátommal, néha hiányzik, de a "szakításunk" megkönnyítette mindkettőnk életét. Nehéz lesz, de jobb! Ha te is hiányzol neki, keresni fog! Ha meg nem,hát ez van.
2009. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!