Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok, es az osztalyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves vagyok, es az osztalytarsam is annyi. 3. eve vagyunk osztalytarsak de en meg csak most kezdek "ugy" tekinteni ra..Mit tegyek? Vagjak bele? Van ertelme?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, es az osztalytarsam is annyi. 3. eve vagyunk osztalytarsak de en meg csak most kezdek "ugy" tekinteni ra. Szal eddig is jouba voltunk, meg minden haverkodtunk, de nemtom... Mult heten elmondta nekem hogy szerelmes az egyik baratnombe (nevezzuk bnek). es ezt bnek is elmondta, de neki nem tetszik. Aztan tegnapelott "veletlenuL" atolelt. Tegnap meg mar kezdet tapizni, de nem nagyon durvan. sot simogatott is, az kifejezetten jol esett. :) De aztan a legjobb bnom bnom(nevezzuk anak) mondta, hogy ot is. Ekkor mar total osszezavarodtam, es nem ertettem semmit. a lealitott a sracot, mert nembirja. amugy eddig msnen nem dumaltunk, es ma ramjott, puszival meghozza. A bnomet (a)mar bekenhagyta. es (b-t) is :)Hnap lesz buli valoszinu, de ha nem is lesz..mit tegyek? amugy o egy ilyen bulizos, kover, rocker srac :D en is koverke vagyok,de szserencsem van, hogy a melleim elegge nagyok, szal ez segit rajtam. a bnom (a) sovany sportalkat (kis mellekkel) es b pedig sovany, kenyes. szal harom ellentet vagyunk. Mit akar a srac? es mit tegyek, ha akarok valamit tole?
2009. ápr. 2. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
A leírtakból a srác a szexre akarja vinni a dolgot. 14 vagy, korai még. Különben is gondold végig. Átölel? Tapiz? Azt a barátnőddel is ezt tette? A srác úgy gondolja ha több lánnyal csinálja az a menő és nem gondol a lányokra akikkel kikezd. Ne menj tovább!!!!!
2009. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos egyet kell, hogy értsek. Több helyen is próbálkozik egyszerre, ráadásul elég pofátlan módon...lehet, hogy tényleg tetszik neki a bnőd és csak féltékennyé akarja tenni. Szerintem hagyd...
2009. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!