Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megyek 9. -be és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek 9. -be és még nem volt barátom, de már nagyon szeretnék. A gond csak az hogy olyan embereknek tetszem akik nekem nem. és aki nekem tetszik, nemtudom hogy én tetszek e neki mert néha olyan "jeleket ad". Mit tegyek várjak vagy cselekedjek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj lejjebb az igényeidből!
2011. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet:S

Ha gondolod írj privába

16/f

2011. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várj, LE NE ADD AZ IGÉNYEKET!!
2011. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne add lejebb igényeidet egyszer csamegtalálod az igazit aki keres az talál keresgélj tovább ha mos mész 9.edikbe akkor még van idő és lehetőség használd ki minden lehetőség annyit ér amennyit kihozunk belőle:D
2011. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én akkor jöttem össze az első barátommal, mikor a tizediket kezdtem. Azóta is együtt vagyunk, szeptemberben lesz 1 éve :)
2011. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hol lax? :P

F/15

2011. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hümi ***** válasza:

nekem se volt pasim.. 9.be majdnem lett, mert "lejjebb adtam" az igényeimet.. de aztán most már szerencsére nem lett belőle semmi, mert am nagyon nem passzoltunk volna össze :D

Új suli, új emberek, ismerkedj és megtalálod aki neked kell..ja és ne add lejjebb az igényeidet! :D

2011. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

miért sírnak az emberek 9.ben h nincs pasijuk? igényeket nem lejjebb adni kell, hanem olyan 'kompromisszumokat hozni' amiket magadhoz tudsz igazítani, és beleférnek a keretbe a srácok. szóval nem azt mondom h olyanokkal gyere össze ló nincs , szamár is jó alapon, akivel egyébként szóba se állnál, csak azért hogy legyen valakid, mert az a legrosszabb. csak próbálj reálisan látni, és ne csak a külsőre menj, mert lehet h van egy srác, aki 10/10 pontos, tetszik, össze is jöttök , de egy paraszt, mert a belseje rohad, viszont van egy 10/8 pontos srác, aki szintén tetszik csak kevésbé, összejöttök és a belső értékei ezerszer többé teszik, mint a 10/10est.

remélem érthető voltam:)

18L

2011. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már pasim,ok,csóknál több nem történt.

De én már nagyon unom,hogy a 11-12-13 évesek (nem rád gondolok) el lepték a facebookot,heti 4x ha felmegyek,csak az látom h ők írják ki,hogy romokban a szerelmi életem,elb@sztam életem egyetlen lehetőségét. HOVA FAJUL EZ A VILÁG???????

Az ilyeneket nagyon szájba verném,minimum lapáttal :DDD


Én is most megyek 9.-be,igen nekem se jó érzés,hogy nincs "senkim",de szerintem még te is,és én is bőven rá érünk ezzel:)

Nyugi,úgy is lesz valakid,osztálytársak révén is megismerhetsz fiúkat,fel a fejjel fő a kitartás,és ne állj össze olyannal aki nem tetszik,csak épp "gyorsan kell valaki,jó leszel te is":))

2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igazából én is úgyvagyok ezzel hogy várok és nem jövök össze bárkivel.(:
2011. júl. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!