Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljak segíteni neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak segíteni neki változni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a barátom cigizik igazából engem nemzavar csak az h később vmi baja lesz, viszont nemakarok erőszakoskodni és beleszólni h mit csinál. Segítsek neki vagy hagyjam hadd jöjjön rá magától h nemjó?:s már igazából mondta h miattam próbál leszokni de nemvolt vmi meggyőző:s
2011. júl. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ne. ez amúgyis k.urva idegesítő, ha beleszól valaki. nyilván nem azért szívja mert egészséges. max annyit érnél el, hogy melletted nem gyújt rá, csak amikor nem vagy ott, 2x annyiszor..
2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az őszinteséget:)
2011. júl. 19. 13:25
 3/4 dezsefikeő válasza:
Én az első válaszolót támogatom aszerint hogy az kb annyit fog jelenteni hogy elötted nem gyújt rá... én is így vagyok a barátnőm ugyanezt megpróbálta deh még azzal megspékelve hogy ha nem szokok le akkor szakítunk.. annyit ért el hogy elötte nem gyújtok rá de mivel nem sokat találkozok vele ezért ugyanolyan szinten cigizek tovább... másrészről ha beleakarsz p*fázni abba hogy más mit tehet és mit ne csak azt éred el hogy valamien szinten ellököd magadtól ugyanis én kipróbáltam leszokni a kedvéért 1 hétig ment de a végén már nagyon fusztrált voltam.... szóval ink haggyad had jöjjön rá magától:D
2011. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eszemágában sincs beleszólni énis utálom amikor beleszólnak a dolgaimba:S énis azért gondoltam h hagyom mert ha megis próbálna leszokni tényleg elég frusztrált lenne én meg azt akarom h jólérezze magát hamár együtt vagyunk és ha a cigi is hozzátartozik akkor ezvan..
2011. júl. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!