Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen még nem volt senkim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen még nem volt senkim. De próbálok változni. Lehet még esélyem az életben párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egész életemben visszahúzódóbb és zárkózottabb voltam, ezen úgy érzem nem nagyon tudok változtatni. Férfi vagyok, 182 cm és 106 kg, a súlyomon viszont tudok bár nem könnyű. Az arcommal állítólag nincs baj. Valahogy lehetséges az "én úgy sem kellek senkinek, eddig sem kellettem" és hasonló önpusztító gondolatokat kiűzni az elmémből? Vagy már teljesen reménytelen vagyok és csak egy pszichológus szakember segíthet?
2011. júl. 30. 01:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
leszbi vagy?
2011. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben járok, csak nekem nincs gond a súlyommal...

22F

2011. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 damork01 ***** válasza:
0%
ha akarod hogy legyen normális életed még idén szerezzé nőt mert elég reménytelen vagy :/
2011. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Emberek 15 éves vagyok de eddig volt két nőm.A kérdés írója:Igenis menj el bulizni,haverok és szedj fel valakit:)
2011. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Írtam privit!
2011. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen járok hasonló cipőben. Szintén egész életemben zárkózott, visszahúzódó voltam. És én sem nézek ki tökéletesen, 180 centihez körülbelül 90 kiló, ami nem tömény izom, szóval lenne mit leadni, még ha nem is annyit talán, mint neked. Amiben viszont különbözünk, úgy látom, hogy én nem tennék fel egy ilyen kérdést. Ugyanis én nem görcsölök miatta, nem zavar ez a szituáció. Nem azt mondom, hogy elutasítanám, ha találnék egyszer egy lányt, akivel minden tekintetben passzolunk, de nem is keresem őt éjt nappallá téve, az biztos.
2011. júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Fogyj le, mert addig esélytelen vagy! Bár ha eddig nem kellettél senkinek, akkor amúgy se nézhetsz ki vmi jól, mert a lányoknak csak a külső számít.
2011. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

én 19 évesen járok ebben a cipőben mint a kérdező+- párdolog.

de minden tiszteletem a tiéd,hogy nem csavarodtál már be eddig is.

mert én lassan ott tartok.

apropó kérdésre a válasz-igyál alkoholt az gyönyörűen oldja a gátlásokat-menj be 1 discoba és dugj meg 1 party ribit.

ezután kezdj el normális csajokkal ismerkedni....tudom könnyű mondani,de valahogy kezd el....

2011. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ma 01:05!


Amíg nem találtam rá a gyk-ra, nem is gondoltam, hogy ennyi sorstárs van. 22F

2011. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt az előbb: ma 01:05-es vagyok.
2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!