Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg Őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg Őt? Elfelejteni nem tudom

Figyelt kérdés
Furcsának, kissé betegesnek tűnhet,de majdnem egy éve a metron megláttam álmaim fiúját. Előtte sosem voltak plátói szerelmeim és el sem tudtam volna képzelni,hogy valaha lesz. Mindig is úgy gondoltam ismerni kell a másik embert ahhoz,hogy belé szeressek. Őt viszont csak pár metro megálló idejéig láttam, mégsem tudom elfelejteni. Néztem őt és ő is hosszú ideig nézett,de nem hiszem,hogy azért,mert tetszettem neki, szerintem csak észrevette,hogy figyelem. Gondoltam arra,hogy leszólítom,de még soha senkit nem szólítottam le így a metron (máshol se). Nem tudtam mit mondjak, féltem stb. azt viszont éreztem,hogy akkor életem eddigi legnagyobb hibáját követtem el azzal,hogy nem szólítottam le. Félévig egyfolytában rá gondoltam,de tudtam milyen értelmetlen ezért "elfelejtettem" ,de most egy hónapja ismét csak rá gondolok. Az elmúlt egy évben volt pasim,de iránta sokkal kevesebbet éreztem :S L/16 és a metros fiú kb. 17 éves lehetett
2011. júl. 19. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, csak álmodozol, ez az, amit sosem értettem a nőkben. Ha megtalálod, vagy ripityára törik az egész, vagy szép csendesen elmúlik. Hogy miért? Mert a srác, akit elképzeltél, nem az a srác, akit láttál. A valós férfiak nem jók, mert ők sosem lesznek olyanok, mint, amilyet te megálmodsz, és ott te is sérülhetsz. Majd egyszer kinövöd.
2011. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Metrózz sokat. Hátha...
2011. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam,de ettől függetlenül mindenképp meg szeretném ismerni. Leszálltam a metroról, ő pedig fönn maradt és ment tovább. Csak nem tudom meddig. Ha már olyan gyáva voltam akkor legalább azt fönn maradhattam volna megnézni hol szál le.. mindegy, gondoltam arra,hogy jövőre délután 2-3 óra körül minden nap másik megállóba várok rá, hátha meglátom. De lehet,hogy csak kivételes alkalommal utazott metron. Szóval tényleg nem tudom hogyan találhatnám meg.. :((
2011. júl. 19. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosan, megfogott valami a srácban, aztán őt be tudtad építeni az álmodozásaidba, olyan tulajdonságokkal felruházva, amelyekkel bizonyára nem is rendelkezik. Egy elképzelt képhez, ábrándhoz vonzódsz, romantikázol, álmodozol a hercegről fehér lovon, és ehhez "alapanyag", alany az említett srác. Keresel valamit, és ez alapján építesz fel magadban egy virtuális képet valakiről - holott a valóságban nem ilyenek a srácok. Ha ilyet keresel, sokat fogsz csalódni.

Nekem is volt ilyen időszakom, mint sok más lánynak. Én úgy 14évesen nőttem ki belőle.

20/L

2011. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Suli időben minden nap 8 megállót utazok.. Hazaúttal együtt 16-ot. ez sok metrozásnak számít?:D xd
2011. júl. 19. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Együttérzek. Én vasárnap követtem el azt a bakit, hogy nem mutatkoztam be a srácnak, pedig még pár szót váltottunk is és többször is rám mosolygott. :( Sehol nem találom.
2011. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vree ***** válasza:

Nem tudsz róla semmit, tehát semmivel nem nagyobb az esélye hogy ő kell neked mint bármelyik hasonló külsejű srác esetében.


Élünk itt Budapesten 1,7 millióan. Ennek tudatában szerintem döntsd el, hogy érdemes e keresgélni valakit.

2011. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Bármelyik hasonló külsejű srác"

Sosem láttam még hozzá hasonlót.

Nagyon világos bőre volt, fekete viszonylag rövid vasalt haja, fekete szeme és fekete szögletes szemüvege. magassága 170 fölött lehetett, és nagyon erős kisugárzása volt, volt benne tartás,erő. Fülhallgatóján zenét hallgatott, és ujjain gyűrűk voltak (férfi gyűrűk) és a ritmusra nem feltűnően mozgatta őket. (imádnám,ha valaki magára ismerne..de úgyse fog, mindegy.XD) Lényeg,hogy egy éve láttam, mégis úgy emlékszem rá mintha tegnap lett volna.

2011. júl. 19. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán leírhatnád, h nézett ki az illető, hátha valaki magára ismer, mert én is szemeztem kb. 1 éve(talán valamikor augusztus, szeptember környékén) a metrón bár én kicsit idősebb vagyok.
2011. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már el is mentél mellette, csak más volt már a frizurája, esetleg nem volt rajta szemüveg, és talán nem volt abban a jó passzban hogy észre is vedd. Szerintem úgy járj nyitott szemmel hogy ne csak őt keresd, vegyél észre másokat is.
2011. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!