Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teszt. : pozitív. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teszt. : pozitív. Egy teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem (én hülye csak..) egy tesztet.És az pozitív volt.Ma csak munka után tudok venni mert most is épp dolgozom.Hány tesztet kell venni hogy biztos legyek?Ha a mai is pozitív lesz akkor már biztos igaz? Bocsi a hülye kérdésért de tiszta ideg vagyok.
2011. júl. 19. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem? Akkor hogy estél teherbe? 12 hetes korig csinálják az abortuszt. Hány hete késik? Ja és felesleges még egy tesztet venni. Irány a nődoki. Ultrahang, aztán családgondozó (vagy valami ilyesmi) meg kapod a kis csekked (ami nem tudom mennyi, de nem 10 Ft), befizeted, utána egyeztethetsz a nőgyógyászoddal. Több helyen meg fogják kérdezni hogy hallottál-e már fogamzásgátlásról, erre készülj lelkileg.
2011. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?

Amúgy igen, fals pozitív nagyon ritka...

Abortuszt 12 hetes korig. Az utolsó menstruációtól kell számítani... Szóval mikor kimarad, akkor már 4 hetes. Aki szexel, annak számolnia kell vele, hogy teherbe esik, ha védekezik, ha nem. Most majd megölsz egy leendő embert, gratulálok. Azért gondolkozz el rajta, hogy nem akarod-e megtartani, örökbe adni esetleg... Sok pár szenved, mert nekik nem lehet, te meg eldobnád. Az abortusz amúgy is lelkileg is nagyon megterhelő, de hallottam nem egy olyan esetet, hogy komplikációk léptek fel és kivették a nő méhét. Az a gyerek nem kellett neki, másik már nem lesz.

Amúgy olyan 30 ezer Ft. De gondolt ezt át.

19/L

2011. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja látom... hát ha kiszakadt, akkor akkor kellett volna eszeteknek lenni és bevenni 72 órás tabit. Vagy erre nem is gondoltatok?

előző voltam

2011. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

... ilyenkor következik a 72 órás tabletta, úgyhogy ez nem mentség, mellesleg már teljesen mindegy.


Az abortuszt a terhesség 12. hetéig lehet elvégeztetni, ami az utolsó menstruáció első napjától számolódik, tehát amikor kimarad az első vérzés, az már a terhesség 4. hete. Így számolj.


Egyébként próbálj meg lehiggadni és minél előbb juss el orvoshoz, laborteszthez, hogy bizonyos-e a dolog.


26/N

2011. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a 30ezer Ft meg a "gyilkosság", hanem a te szervezetedben is komoly következményei lehetnek egy abortusznak. Én is elgondolkodnék a helyedben azon hogy megtartsam, vagy örökbe adjam.
2011. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 napietus ***** válasza:
már leírták előttem, mi lett volna a helyes eljárás kiszakadás esetén. nem írom le újra. nőgyógyászhoz kapkodd a csülkeidet, és ha már ott vagy, a jövőre nézve írass fel fogamzásgátlót. csak ne felejtsd el beszedni...
2011. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!