Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki régóta tetszik, próbálkoztam is nála, visszautasított, de. (Többit lent) (? )

Figyelt kérdés
Nos mivel még nem adtam fel, úgy gondoltam, hogy a csütörtöki vizsgám után (mivel együtt lesz vizsgánk)beszélnék vele, elmondanám h tetszik (bár ezt tudja, igaz hónapokkal ezelőtt mondtam neki), meg, hogy szívesen találkoznék vele sulin kívűl. De arra gondoltam írok neki előzetesen levelet, hogy számítson rá, mert anélkül nem nagyon ment a dolog, mindig társaságban mozgott, meg épp nem volt olyan a helyzet. A levél csak annyi lenne, hogy: vizsga után tudsz rám szánni két percet? Van egy fontos kérdésem. Gondoltam hogy valami burkolt szöveget megfogalmazok de nem jut eszembe semmi, meg ígyis, úgyis sejteni fogja a szándékom. Igazán az érdekelne, hogy ez elég a levélbe, esetleg vmi mást hozzáírjak? Tudja hogy érdeklem, igaz nem jött fel ez a téma köztünk kb. 2 hónapja. Sztetek jó ez így?
2011. máj. 31. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, nem a levélen fog múlni a beszélgetés "minősége":D

ha nincs barátja, vagy valakije, és jóban vagytok, biztos összejön valami:D

nagyon szurkolok! :D

2011. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha elutasított,minek próbálkozol be még egyszer? Kimondta,hogy semmit sem akar! A véleménye valószínűleg nem változott.

Bocsi,ha bunkó voltam,de utálom,ha valaki nem képes megérteni,hogy nem az esetem.

2011. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez a lany nem illik hozzad..es o ezt tudja..en mar tul vagyok 42 udvarlon is..(szamolom) pedig 16vagyok..es meg csak egy baratom volt eletemben..en megbecsulom magam es nem alok le akarkivel mert o azt szeretne...ahoz en is kell hogy szeressem..ne csak te mond meg neki mit erzel,beszeljetek nyiltan,kerdezd meg te is hogy o hogy van veled..
2011. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elozo vagyok:)..de meg hozza kell tennem azt,ha valaki nem erti meg h nem akarsz vele lenni,akkor nem csak h nem tudod megkedvelni, de meg meg is utalod..gyulolom ha eroltetni akarnak
2011. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!