Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerdezzem meg? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerdezzem meg? Van egy lany akit mar 9 eve ismerek. Kisebb korunkba nagy szeretok voltunk, es most ahogy komolyabb kapcsolatunk lehetne visszautasitott azzal az indokkal, "Most nem akarom, mert uj suli uj baratnok stb".

Figyelt kérdés

Ez volt Szeptemberbe. Es most ujra meg akarnam kerdezni.

A helyzet a kovetkezo.Mikor osztalytarsak voltunk az osztalyban en voltam a gore,tehat en igy vagyok neki megmaradva.Nem szeretnek ugy feltunni h futok utana.Valahogy ugy szeretnem csinalni h ne erezze ugy h futok utana,hanem inkabb ugy h adtam neki meg egy eselyt:D.Ez okozott problemat,ezt hogyan csinaljam?


2009. márc. 14. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Talán vissza vehetnál kicsit az egoizmusodól,és talán a lány is másképp viselkedne veled.Talán ha önbecsülésed lejjebb csúszik bevalhatnád neki,hogy mit érzel és megigérhetnéd neki,hogy nem egy egoista állat leszel hanem a barátja.
2009. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Úristen mekkora egy f a s z vagy te. Jézusom....
2009. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
hát ha télleg azt akarod h járjon veled akkor teperned kell öregem nem faszoskodni...szánalmas h góré voltál-.-
2009. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felre ertitek...persze enis hulyeul fogalmaztam.Tehat nem ugy ertem h gore,nagykepu.Hanem mondjam ugy h utanam futtak a csajok...es a csajok kozul meg o volt a legszebb.Mindig olyan magabiztos voltam.O szokta mondogatni.Es ezert ugy akarom h maradjak az.
2009. márc. 14. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarok rosszat mondani senkiről de elolvasva, amit írtál csak egyetérteni tudok a válaszadókkal. Az olyan embereket mint te szokták helyre rakni több okból is. (modor, hozzáállás stb) Kisfiam szerintem te még nőj és okosodj egy kicsit és utána kezdjél magaddal bármit is. Azt meg főként tanuld meg, ha szeretsz vkit igen is futsz utána és félrerakod az önbecsülésed és ha valóban szereted-s kapcsolatot kezdenél vele-nem "esélyt adsz neki" hanem felajánlod minden őszinte szeretedet. Ha továbbra is így viselkedsz azzal is egyetértenék ha a lány pofon vág. Utána azt kezdesz aranyapám az önbizalmaddal, amit akarsz..
2009. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na jo most ugy allitottam be mint egy nagykepu f a sz akiket utalok:)).Igazatok van.Nem foglalkozok azzal h mien voltam hanem h mien leszek.En csak tetszeni akartam neki mint regebb(mikor kicsi korunkba szeretok voltunk).Es gondoltam ha megmaradnek olyannak amien voltam akkor sikerulne.De lehet h az uj oldalam meg jobban tetszene neki:).

Es megegszer nem vagyok ego ista,nagykepu stb stb :P

2009. márc. 15. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj basszus... ne csesszétek már le.


Tökéletesen értem mire gondolsz. Én is ilyen vagyok... Valahogy én akarok irányítani, és nem akarok megalázkodni és gyengének tűnni. Tehát mindig "én legyek felül" :D


De a nőkkel ezt nem lehet megcsinálni. (Pasikkal sem :D) Ha akarod őt akkor kicsit romantikáznod kell és picit "megalázkodnod" kimutatni neki, hogy szereted vagy legalábbis vannak érzelmeid. Nem kell, hogy az egész világ sebezhetőnek lásson, de a csaj előtt mindenképpen meg kell villantanod a gyengédebb, emberibb oldaladat is.

Ha azt érezteted vele, hogy "na baby örüljél, járok veled amíg nincs jobb dolgom" akkor csak ellenszenvet váltasz ki belőle és azért se akar majd tőled semmit.

Legyél vele kedves, udvarias és valld be neki, hogy te szeretnél többet és nagyon kedveled őt, csak nehezen tudod ezt kimutatni.


Melós, de ez van, másképp nem megy. Én is kikészülök ettől, mert azt sem tudom kimondani, hogy "szeretlek".

Vagyis nem is akarom sokszor, mert így is túl nyálasnak érzem már magam :DD na mindegy.


KÜlönben idővel rá fogsz jönni, hogy ha valaki igazán tetszik akkor hajlandó leszel teperni érte kicsit, és ha valakit igazán szeretsz, akkor nem lesz majd rossz érzés kimutatni előtte a szerelmedet. És nem akarok azt, hogy ő hódoljon be neked, mert ez az egész nem fog érdekelni és kicsit lecsitul benned.

Ha ez gondot okoz, akkor nem az igazival vagy együtt.

Különben hány éves vagy, 16 körül? Mert fiatal korban sokszor előjön ilyesmi, lehet később teljesen el is múlik mert majd rájössz, hogy a dolgok nem úgy mennek, ahogy hitted. Persze létezik olyan, akinek ilyen a személyisége, és az istennek sem tud megváltozni, lásd: én. :))


Ha csak csajozgatni akarsz, akkor ez a magatartás elmegy, de ha szerelmet keresel és rendes kapcsolatot, akkor változtatni kell, mert így nem lesz egyszerű. Tudom, nekem sem az olykor.


Azért sok szerencsét. Remélem nagyjából arról van szó, amire gondoltam és nem írtam használhatatlan dolgokat.

Még csak annyit, hogy sosem értettem az ilyet, szerintem ha a csaj akkor nem mondott igent, hanem csak mentegetőzött akkor nem nagyon akar tőled semmit. Vagy csak totál bizonytalan. De ha kicsit kedvesebb lennél hozzá biztos sikerülne meghódítani.

2009. márc. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én vállalom, hogy egy öntelt nagyképű f.sz vagyok :DD


De ha találok olyan embert, akiért érdemes megerőltetni magam akkor tudok rendes is lenni és igazán tudom szeretni.

Csak kell az, hogy kihozza belőlem.

2009. márc. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi :D epp erre gondoltam...es igen most leszek 16 :)
2009. márc. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!