Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő járás után, illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő járás után, illik várni a csókkal? Bőv. Lent 16/L

Figyelt kérdés

Van 1 barátom, 3 hete járok vele teljesen bele vagyok zúgva. De még most sem hagytam, hogy megcsókoljon, 2 hónapot szeretnék várni a csókkal. De lehet, hogy ez túl hosszú idő, nem akarok könnyű prédának tűnni.

Soha nem csókolóztam még.


2011. aug. 1. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor majd amikor jólesik csókolóztok! :D
2011. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

loooooooooooooooooool

azt megértem ha 12-13 évesen várnak ezzel de 16 évesen... a pasid is egy nagy rakás szerencsétlenség ha erre ennyit vár.

persze nem tudom hogy szellemileg milyen szinten vagytok, így lehet igaz az első mondatom

2011. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

hát ez fura. nekem eddig minden kapcsolatom a csókkal KEZDŐDÖTT. soha nem mondtuk ki, hogy na akkor járunk.

16 évesen 2 hónap a csókkal?? minek?:D nem értelek. még ha 12-13 lennél, megértenélek, na de ennyi idősen...

2011. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem könnyű prédának tűnsz, hanem majd unalmasnak.. a Veled egykorú hapsik már 2-3 hónap szex nélküli járás után kidobják a csajt.. sztem ha még csókolnia sem szabad.. hát Isten áldja a szerelmetek :D :D :D
2011. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Amúgy, roma származású vagyok, elég szigorúak a szüleim.

És nem vagyok, valami könnyű préda!

2011. aug. 1. 10:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom minek vársz ennyit a csókkal, ha még zavar hogy nyilvánosság előtt csókolózol akkor csináljátok sunyiba ha az zavar igazán. Bár hogy ebben mi van azt nem tudom, ne félj a csóktól abba nincs semmi extra :D
2011. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem lényeg a származásod ebben,

csókolózásólnem esel teherbe és k*rva se leszel (főleg ha csak egy valakivel csinálod), szóval nem lesznek mérgesek a szüleid :D

2011. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Anyud mikor ment férjhez? nem azért, h általánosítsak, de a romák ilyenkor már szülnek.. akkor mi a baja a szüleidnek a csókkal??
2011. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
20 évesen, és neki apu volt az első férfi az életébe.
2011. aug. 1. 10:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is, a járás a csókkal kezdődik, azzal nem kell várni, legfeljebb nagyon zsenge korban.

Nekem is minden kapcsolatom azzal kezdődött.


Könnyű prédának tűnni a túl korai szextől lehet, nem a túl korai csóktól, ilyet nem is hallottam még.

2011. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!