Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval zavarna az, ha egy lány ismerősöd (aki esetleg valamennyire tetszik is neked) gyakran rád írna msnen, csak szimplán, hogy miújság, meg ilyesmi?

Tudom, valamennyire hülye kérdés, de én sosem merek írni ilyen okok miatt, mert azt gondolom, hogy idegesítem..


2011. júl. 19. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem, ha érdeklődnek a hogylétem felől

19/F

2011. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem jön a hülyeségeivel meg nem bosszantani akar akkor természetesen örülök neki hogy rám ír főleg ha tetszik nekem, mert akkor tudhatom hogy valamennyire érdekelhetem.


20/F

2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna. Legalább tudom, és jó érzéssel tölt el, hogy érdeklődik felőlem.

21/f

2011. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Engem nem hogy nem zavarna, de még örülnék is neki.
2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna
2011. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
értelmetlen a kérdés.. hogy zavarna?!
2011. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!