Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha így nézne ki egy lány arca? Járnátok vele ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 5. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, gondolom azért kérdezed, mert neked is ilyen az arcod.


Nem akarlak bántani, de nekem nem tetszik, és valószínűleg nem is járnék azzal, akinek ilyen az arca. Bár attól függ. Lehet, hogy megismernélek, és nem foglalkoznék vele. Egy idő után az ember hozzászokik, csak elsőre furcsa.


Adok egy határozott TALÁN-t ;)

2011. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2011. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden ember először a külső alapján ítél ezért én is és ebben az esetben nem járnék ilyen lánnyal.

Bocsi

2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem,hogy nem járnék,ne haragudj.
2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
A pattanások nem maradnak örökre. Ha meg beleszeretsz valakibe, külsőleg is máshogy látod :)
2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem lehetne akérmilyen szép belűl,de neeem...
2011. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna,nem járnék ilyen arcú lánnyal.Remélhetőleg van valami gyógymód,amitől szebb lesz a bőröd.
2011. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudnék, bocsi:( Ha nagyon nagyon szép lenne a lány amúgy és minden másban tényleg hibátlan, akkor addig kibírnám hogy ilyen szegénynek az arca amíg találunk rá valami gyógymódot:D


Van rá gyógyszer amúgy, egyik haveromnak a háta volt nagyon csúnya, ezt kapta rá: Roacutan. Orvosod felírja, kicsit ad a májnak, dehát valamit valamiért.

2011. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva ilyennel már nem
2011. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, engem nem zavarna. Elvinném egy jó bőrgyógyászhoz és ha mástól nem, hát attól elmúlnának neki, h aktív szexuális életet élnénk! :)
2011. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!