Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fél szem cipralexet megemelt...

A fél szem cipralexet megemelte a doki 1 szemre pár napja szedem, és ma elég erős szorongás jött rám, lehet ettől?

Figyelt kérdés
Lehet amiatt hogy napi 1 szem gyógyszert szedek?Ez is felerősitheti a tüneteket pár napig?Előtte 1 hónapig szedtema fél szemet,és már egész jól voltam.Most szorongok,bizsereg a lábam,fura szoritós fejfájásom van pár másodpercekig.
2011. aug. 24. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a megnövelt dózis váltja ki! Nyugi, mihelyst ráállt a szervezeted az emelt adagra, semmi bajod nem lesz! :) /ráállni is nehéz, de letenni is.../
2011. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik, ahogy hozzászokik a szervezeted. Nem te panaszkodtál, hogy a félszem cipralextől időnként remegések, bizonytalanságérzés fogott el? A cipralex nagyon hatásos gyógyszer. Bízzál benne, és az orvosodba.! De várni kell a hatására. ( kb 2 héttől, 2-3 hónapig is)
2011. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem én voltam,nekem még remegés tünet nem jött elő,remélem nem is fog:-)Csak ez a láb-kéz bizsergés idegesit.
2011. aug. 25. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: az egyik ismerősöm cipralexet szedett.Már leszokóban volt, amikor ilyen kisebb rosszullétek, remegések jöttek rá. Elkezdtük figyelni,és rájöttünk, hogy csak akkor jönnek elő a tünetek, ha előtte cigizett, 1-2 órával . Amióta letette a cigit,tünete sincs.
2011. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem cigizem,de köszi az infót:-)Amúgy ma már sokkal jobb volt..
2011. aug. 26. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma front jött. Figyeld a frontok,és a rosszulléteid között az összefüggést. Tehát az első: hidegfront érkeztekor nem jelentkezik rosszullét,hanem jól érzed magad. Majd valszeg melegfrontra érezhetsz kellemetlent, de arra már felkészülhetsz lelkileg, így nem ijedsz meg, tudod, mitől van.
2011. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!