Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen típusú, férfias fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú, férfias fiú hogyan viselkedhet így velem szemben?

Figyelt kérdés

Kb. úgy néz ki,mint Vin Diesel,talán kicsit kisebb,és van haja..De a viselkedése ugyaúgy férfias. Szóval bámul tátott szájjal,és mire felé fordulnék,akkora lesüti a szemét.


Ez a viselkedés egy ilyen fiúhoz szerintetek ILLIK?

Az ilyen fiúk pont,hogy át szoktak nézni a lányokon,nem?És hagyják,hogy a lány szedje fel őket??Mert úgyis népszerűek??


2011. júl. 20. 12:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
EZ MÁR IGEN, ez már baj!
2011. júl. 22. 16:36
 12/21 anonim ***** válasza:
Nehezedre esne rámosolyogni?
2011. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Minek mosolyogjaK?
2011. júl. 22. 16:38
 14/21 anonim ***** válasza:
MIÉRT NEM MA VAGY MOST? regéld csak el, hogy kell egy ilyen pasit felszedni!
2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
miért, ha rámosolyogna, akkor szted történné valami?
2011. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elregélem szívesen, DE NEM MA!
2011. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
holnap?
2011. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam az zavar, hogy miért nem jön oda hozzád? Na mindegy hagyjuk...úgyis a te fejedben az van hogy a pasi legyen tökös és próbálkozzon te meg nem kell jelezz neki semmit hogy bejőn vagy sem.Rendben...válaszom a kérdésedre: lehet töketlen a pasas, még akkor is ha csupa izom.Lehet nem akar lesülni...ez van, van elég Vin Diesel a vizben.
2011. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ezt magamról tudom h ha egy csaj nem ad vmi jelet, akk nem megyek oda hozzá, mert azért a becsület az maradjon már meg. Csak egy mosoly, ennyi az egész.
2011. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont ugyanez van nálam is.Addig nem megyek oda egy lányhoz amig elötte nincs egy kis non-verbális egyeztetés, hogy akkor most mi van? Lehet önbizalomhiánynak nevezni, én viszont egésséges büszkeségnek nevezem, tisztelem magam és szépen álljon 2en a vásár, tegyen a másik fél is egy kis erőfeszitést.
2011. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!