Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli férfiak! Szüleite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak! Szüleitek mit szólnak, hogy még nincs se családotok, se gyereketek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem szólnak semmit, mert tudják, hogy az ő kezük is benne van a dologban.
2011. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne benne az ö kezük is?
2011. júl. 20. 14:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy szülőnek felelőssége önálló, életrevaló és önértékelési zavaroktól mentes gyereket nevelni. Ha állandóan csak bántják és kevés szeretetet kap, a szüleit állandóan csak veszekedni látja, és a többi, akkor azért nem meglepő, ha felnőtt korában a gyerek gátlásos lesz, és képtelen egy normális kapcsolatot kialakítani.
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok!Semmit nem szólnak,azt mondják az én dolgom és akkor teszem meg ha én jónak látom és kész vagyok rá!A mai világban ez amúgy is kitolódott 35 éves korig.

Nekem csak annyit mondtak hogy hát nem volna rossz,de ők nekem nem erőltették soha a gyerek kérdést,hogy jaj csináljál már gyereket had legyen unokám.

Legalábbis ezzel engem soha nem csesztettek.

2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyébként ma 14:12 hozzá szólónak igaza van,mert sokan egy csökevényt egy gátlásos gyereket nevelnek akit egyfolytában elnyomnak és semmi önbizalma nincs még magához sem,nem hogy gyereket neveljen..

Sajnos sok ilyen személyiség romboló szülő van akik direkt rombolják a gyerek személyiségét ami felnőtt korban problémát okoz a gyereknek,önértékelési zavarok és miegymás.

Nekem is voltak ilyen gondjaim de már kezdek kilábalni belőle és nem a szüleimre hagyatkozni hanem próbálom megtalálni a bennem levő határtalan erőt és energiákat,amiket évekig elnyomtak bennem.

2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

14:19: Annyival kiegészíteném a válaszodat, hogy sok esetben -- ahogy az enyémben is -- a szülők ezt nem szándékosan csinálják. Egyszerűen csak rossz szülők, és őket is rosszul nevelték. Én ezt elfogadom, és soha nem vetném a szemükre, hogy ezt jól elszúrták. Mégis mit mondhatnának erre?


Meg persze van annyi haszna a dolognak, hogy na netalántán mégis eljutnék oda egyszer, hogy saját gyerekem legyen, akkor tudni fogom, hogy mit nem szabad csinálni.

2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Írjátok itt a rizsát, de egyről megfeledkeztek, senki sem akar semmiért felelősséget vállalni! 34 vagyok, voltam már házas, de gyerek nem lett belőle. Most, hogy évek óta egyedül vagyok, eszem ágában sincs elkötelezni magamat, mert JÓL érzem magam így! De legalább nem fogom a szüleimre!!!
2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, aki így érzi jól magát. Van gyereke, el is vált, neki egyedül a legjobb. Imádom azt az embert, a fél életem odaadnám érte. Egyesek túl hamar ítélkeznek.
2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"De legalább nem fogom a szüleimre!!!"

Ne is tedd, ha nincs rá okod.

2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29


Nem fogod rájuk igen!Azért mert neked nincs rá okod,és éppen ezért tedd össze a két kezed,mert nagyon sok ember küszködik a félre nevelésük miatt személyiségi gondokkal,problémákkal amit kemény munka árán tud felnőttként helyre hozni amit a szülei elb@sztak benne!

Sajnos a szülők a hibásak azért hogy hogyan neveltek és milyen mintát adtak!Akárki akár mit mond ez így van,nyílván akit úgy neveltek ahogy ő is elképzelte az életét és jól érzi magát és megtalálta a helyét az életben az nem fog ilyeneken nyavajogni,mert a szülei jó irányba terelgették és adtak neki egy jó adag önbizalmat!Sajnos ez nem mindenkinél van így...

2011. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!