Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Küzdöttetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Küzdöttetek már meg pasiért?

Figyelt kérdés
Én mint lány kérdezem: )Vagy annak a híve vagytok h fordítva legyen? És ha nagyon tetszik egy srác,mit tesztek érte?
2011. júl. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok de ez nagyon gáz. A férfi küzdjön a nőért ne fordítva! Persze a lány meg mutassa ki hogy érdekli a pasi, ne játssza az elérhetetlent.
2011. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én még nem. az szerintem eléggé megalázó lehet, ha egy lány szerelmes kiskutyaként követ valakit... hogy mit teszek, ha tetszik valaki? nyilván figyelem, hogy neki mi a éleménye rólam. egy két elkapott pillantás, rámosolygok, ő meg visszamosolyog... stb. aztán ha a srác odajön hozzám valami miatt, kedves vagyok vele, meg ahogy azt szokás. ha meg egy mosollyal, vagy egy pillantással semmilyen reakciót nem váltok elő a pasinál, akkor nyilván nem szállok rá, hanem hagyom, és keresek valaki mást. (amúgy most pont benne vagyok egy ilyen küzdelembe, vagyis, küzdenem kéne, de azt hiszem nem fogok. mérlegeltem, és a mi esetünkben ez a dolog sehogy sem végződhet jól).
2011. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem "gáz".

Emberek, a 21. században élünk, elvileg férfi-női egyenjogúság van, miért ne küzdhetne a nő a férfiért?

Ha szerelmesek vagyunk, mindegy milyen neműek, miért ne?

Szakítás után szereztem vissza a párom, és igen, megérte.

Nem érdekel, hogy megalázkodtam.

Boldog vagyok.

2011. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Öhm. Csakhogy küzdelem néha az is, hogy deszeretnémpercenkéntfelhívni-mégseteszem; nemközeledik-elengedem-mégisközeledik-közelengedem; stb., stb., stb.

Szerintem nagyon sokan küzdenek nagyon sokat a párjukért, csaképp különféleképp.

(Aztán a kapcsolatban is küzdenek tovább mindketten, áldozatokat hoznak, kompromisszumokat kötnek és remélhetőleg boldogulnak.)

2011. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és úgy hogy nem jöttetek össze? írtok neki levelet? a mosoly rendben van.de a levelet én is túlzásnak tartom.
2011. júl. 20. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ! Majdnem fél évig... de megérte ! Persze nem levelezéssel meg ilyesmikkel hanem személyesen... :) De szerintem érdemes próbát tenned... De csak akkor küzdj ha azért érzed hogy van értelme mert nem hagyod teljesen hidegen a srácot ... Hány éves vagy amúgy ?:)
2011. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok,hidegen éppen nem hagyom,mert már kavartunk,bár manapság ez már semmit sem jelent ...:S
2011. júl. 21. 00:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá ! Szépen lassan fokozatosan...lassú víz partot most :) Persze csak akkor küzdj ha arra érdemes a pasi :)
2011. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret valakit akkor harcoljon érte.

Lány vagyok és van egy fiú akit szeretek, most már egy ideje nem járunk, de én még mindig harcolok érte. Én nem fogom feladni, mert szerintem nem gáz az hogy én küzdök érte. Még nem jöttünk újra össze, de szerintem, ha így folytatom akkor sikerrel fogok járni...

2011. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem éri meg sztem,a srác egy másik csajba szerelmes,nem hinném,hogy ezen tudnék változtatni...
2011. júl. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!