Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tetszik ha egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tetszik ha egy szép lánynak derékig érő haja van? Vagy az már túl hosszú?

Figyelt kérdés

nekem most mell alá ér, és nem tudom eldönteni, megnövesszem-e derékig, vagy maradjon ekkora?

Ezek közül milyen színű tetszik jobban: szőke, szőkésbarna, világosbarna?

Vörös és sötétbarna már voltam, olyat most nem akarok.

a bunkó válaszadók kerüljenek...

ja és a szilvásbuktát is szeretem :D


2011. júl. 21. 02:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
szerintem a derékig érő haj, max az általános iskolás kislányoknál cuki! sőt gondolj arra, hogy az rengeteg nyűggel fog járni, ha addig megnöveszted! szal szerintem az már hosszú
2011. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a szin arctól függ...

szerintem ha most melig érő akkor ne növeszd tovább, lehet a hoszabb is szexi, de attól füg hogy nézel ki, milyne a bőrszined, göndör vagy egyenes áll jobban, vagy vegyes

de nem javaslom a hosszabbat


F17

2011. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

fura, mert azt hittem, a fiúknak annyira tetszik, ha derékig ér O.o

nálunk egy csomó lány póthajat rakat, hogy olyan hosszú legyen. de akkor ezek szerint fölösleges :)

2011. júl. 21. 02:39
 4/13 anonim ***** válasza:
képet mutatnál könnyebb lenne választani =)
2011. júl. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én vitatnám az előző kommenteket.

Nekem speciel nagyon tetszik a hosszú haj :))

Tényleg arctól függ a hajszín, de legtöbb csajnak a szőkésbarna áll jól (meglátásom szerint) :D

De ha ennyire adsz agadra, biztos hogy nem csak a hajad fogja felkelteni a fériak érdeklődését :)

16/F

2011. júl. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az már túl hosszú.

Tudom romantikus meg minden de baromi nehéz lehet olyan hosszú hajat karbantartani,sok idő elmegy a szépítkezésre amit a kedvesem inkább velem tölthetne.

Vállig érő bőven elég.

2011. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nekem úgy van levágva, hogy fokozatosan hosszul :)

10 perc alatt megszárad, és alapból nem gubancolódós, így nem kell örökké foglalkoznom vele szerrencsére :)

azért is merném megnöveszteni

2011. júl. 21. 02:56
 8/13 anonim ***** válasza:
a mell alá érő hajjal sincs semmi baj és a derékig érővel sem.szerintem egyénfüggő hogy kinek mi áll jól.de a mellig érő az szexibb tud lenni.legalábbis az én meglátásom szerint.színre pedig.én fekete haj párti vagyok^^
2011. júl. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem speciel igencsak tetszik a derékig érő haj,olyan szééép :D...növeszd meg!
2011. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg lányfüggő, de annyira nekem sem jön be a derékig érő haj. Nekem is túl kislányos. Ahogy leírtad neked tökjó a hajad, örülj neki =D 18/F
2011. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!