Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
A baratnoimmel beszelgettem es mellettunk allt 2 srac, akik szinten beszelgettek. E kozul a 2 srac kozul az egyikkel nagyon joba vagyok, a masik sracot pedig csak latasbol ismerem. Ez a srac, akit ismerek odaszolt nekem, hogy nem megyek a barba egy udotore, amire mondtam, hogy nem. Majd odafordult a haverjahoz, es azt mondta neki, hogy latod, mondtam, hogy nem fog jonni. Majd par percre ra azt mondta, hogy lanyok XY meghiv titeket egy uditore.
2011. júl. 21. 09:24
 1/7 dirtboy ***** válasza:
az a másik srác ráakart hajtani a barátnődre
2011. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bepróbálkoztak, hátha rá tudnak venni egy spontánrandira titeket, de besültek... sajnálom őket :(
2011. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen baratnomet?? En vagyok az a csaj, akinek odaszolt a srac.
2011. júl. 21. 09:35
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszerre 6 lannyal randizni? Nem semmi! A 6 lanybol 4-nek komoly kapcsolata van.

Amugy ez a srac, akinek mondta az fiu ismerosom, hogy megmondta, hogy nem megyek; az egyik bulin teljesen ram volt szallva (megint e srac jelenleteben) bokolt, enekelt nekem, olelgetett, kozel bujt hozzam.

2011. júl. 21. 09:43
 5/7 dirtboy ***** válasza:
jaj elnézést elnéztem azt olvastam hogy barátnőmmel ezért azt gondoltam hogy egy párról van szó
2011. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9:49! Akkor vegulis mi a velemenyed?
2011. júl. 21. 09:50
 7/7 dirtboy ***** válasza:
szerintem is randit akart viszont a másik biztatta rá hogy hívjon mert másként nem mondta volna neki azt hogy /látod mondtam hogy nem fog jönni/
2011. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!