Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Tetszem neki, vagy miert mondta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo fiu ismerosom, aki zongorazik. Beszelgettem vele, majd elment mellettunk az egyik szinten zongorista baratja, aki elozoleg egy bulin fuzott engem, bokolt nekem.... Viccelodtek egymassal es velem is, majd azt mondta ez a srac, akit odahivott, hogy van bennem valami, amire a billentyus sracot buknak(legalabbis ok ketten)

Ennek az ismerosomnek, akivel beszelgettem tudom, hogy tetszem, de ezek szerint a haverjanak is?


2011. aug. 9. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg tőle?????
2011. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, kérdezd meg tőle:D Honnan tudjuk?
2011. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok vele annyira joba, hogy ilyesmit kerdezzek tole. A baratjatol meg nem akarom, mert egybol rajon, hogy erdekel engem a srac. Amugy ez kb 3 honapja tortent, azota nem talalkoztam veluk, de ez a srac, aki ezt mondta lagzikba zenel, es tobbszor rajtakaptam, hogy engem nez.
2011. aug. 9. 14:29
 4/4 anonim válasza:
alig várták szerintem, hogy meghát!
2011. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!