Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszik ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik ha egy férfi enyhén borostás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 10:06
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
nekem pl határozottan igen! jó nem szabad túlzásba vinni, de szerintem jó egy kis süni :)
2011. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem, még ha divat, akkor sem. Olyan, mintha elfelejtett volna borotválkozni:(
2011. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Második kit érdekel a divat!Nem azért hagyom meg mert divat!

Én személy szerint lesz@rom a divatot...

2011. júl. 21. 10:10
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Változó, van, akinek jól áll, van, akinek nem. Most borostás "típusú" pasim van és imádom.
2011. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%
Hát, egy borostás férfi ilyen modorral nekem már nem is annyira....
2011. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

egem se izgat se a divat se semmi.

borostás vagyok mindig, ennyi. Közöltem a mostani csajommal is barátkozzon meg vele, me sose leszek babarcú.

Akinek nemtetszik így járt, keresek másik nőt.

2011. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:13


Hehehe:D

Szerinted hol érdekel a véleményed aranyom?:)

Keressél akkor egy nyáldózert magadnak...

Ez van én ilyen vagyok,akinek nem tetszik az nem áll velem szóba...

2011. júl. 21. 10:17
 9/33 anonim ***** válasza:

Van, akin tetszik, attól függ, egyébként milyen az illető. A divattal az a baj, hogy emiatt sokan akkor is borostásak, ha egyáltalán nem áll jól nekik, és közben még hódító macsónak is hiszik magukat. Mások meg egyszerűen csak igénytelenségből nem borotválkoznak, és mindenféle celebekre hivatkoznak, hogy ők is borostásak.


Szóval van, akinek nagyon jól áll, de van, akinek egyáltalán nem kéne. Például akinek nagyon sima babaarca van, azon a borosta nagyon szerencsétlenül néz ki, szerintem az inkább növesszen szakállt, ha nem akar borotválkozni.

2011. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
tetszik, csak csók közben dörzsöl és az kellemetlen...
2011. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!