Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok folyton csókolózni?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval.Nálam még nem alakultak ki az érzelmek,és úgy érzem a csókkal minden el lett szúrva,főleg,hogy ő engem folyton csak csókolgatna.Nem ez olyan kiábrándító.Fontosabb lenne,hogy előbb megismerjem,sokat beszélgessünk,hülyéskedjünk,csináljunk közös programokat,ne csak a parkba üljünk és egymás szájába lógjunk.Nekem ehhez nincs kedvem.Érzelmeket akarok és nem csak testiséget.
2011. júl. 21. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így. Mikor fogjátok már fel, hogy a félrebeszélés nem vezet jóra?
2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

szerintem meg magát a párkapcsolatot sem kéne erőltetni, ha nem vonzódsz hozzá.

ha odalennél érte, nagyon szeretnéd, akkor nagyon szívesen töltenéd az idődet a szájában :))

szóval el sem kéne kezdeni járni, ha nem érzed a kattanást.

2011. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
elsőnek igaza van. beszéled a nyelvet, tessék használni. kommunikáció nélkül nem megy, se most, sem később nem fog menni.
2011. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom megbántani se,mert amúgy meg elég félénk és visszahúzódó srác.
2011. júl. 21. 10:53
 5/7 Triste válasza:
Te: Nem akarok folyton csókolozni...
2011. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szervezz olyan programokat ahol gátolja valami a csókolózást... pl menjetek paintballozni vagy búvárkodni esetleg méhészkedjetek vagy még akár hegesztő tanfolyamra is beiratkozhattok
2011. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az utolsó válasz tetszett...xDDD
2011. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!