Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogyan értelmezzem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogyan értelmezzem? Ha integetett, az a lány, akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány(16) én is 16) akinél ősszel próbálkoztam de nem lett semmi belőle. Rá 1-2 hónap múlva jön oda ismerősöm(a csaj oszt.társa) hogy tetszel XY-nak

(ismerősöm előszerettel ver át másokat és ugye a hülyeség) szal 1-2 hónapja mondogatja ha lát hogy xy-on üdvözöl, tetszel neki stb. Na most ma történt az az eset hogy "össze találkoztunk" a csajjal én mentem le a lépcsőn ö ült arréb eggyik b.nőjével és susorgott és egyszer azt veszem észre hogy találkozik a tekintetünk és olyan "bájosan, nőisesen" integet (sztem nekem mer mást nem láttam) vagy komolyan integetett hogy akarhat valamit? vagy csak hülyeségből!?


Véleményeket kérnék. Nem értem ezt a csajt.

16/F


2009. ápr. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ennyi. Öcsi, egyszer össze kell magad szedned. Vagy egy barátnővel, vagy tapasztalattal leszel gazdagabb.
2009. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy tényleg tetszel neki.:)

nálam egyszer volt olyan, hogy megkérdezte egy srác, hogy járunk-e, és tereltem a szót, nem mondtam igent, de 2nap múlva meg már úgy bele voltam zúgva, hogy aaaaaa. és azóta is belé vagyok zúgva,de ő már valószínűleg nem fog kezdeményezni a lerázás után:S én meg nemmerek..:S:D

örülj neki h az a csaj mer "kezdeményezni".

de csak akkor menj bele, ha tényleg teccik neked is, és emlékezz rá, hogy lekoptatott?!

2009. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak el akart köszönni!!! :D
2009. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak írom:


HAHAHAHA nagyon vicces!!!

(bár lehet benne igazság)

xD


2.válaszoló:

hát nekem még tetszik!

mondjuk nem volt az olyan nagy "dobás" mert csak 1-2 levél erejéig beszélgettünk aztán egy másik ismerősömön(oszt.társa [nem az akiről szó van magában a kérdésben]) kersztül tudtam meg hogy nem akar barátot és tudtommal még mindig nincs neki!

2009. ápr. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!