Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő mindent megold?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő mindent megold?

Figyelt kérdés

Idén 7. éve, hogy szeretek egy embert, akinek én mindig csak a 2. voltam. Szeret ő is, tisztel, becsben tart. A korra hivatkozott mindig (13 év korkülönbség), hogy nekünk nem működne együtt. Én mindig reméltem, hisz a remény hal meg utoljára. Reméltem, hogy egyszer egymáséi leszünk, hogy csak én leszek neki, nekem meg Ő. Én időm alatt 3 komoly kapcsolata volt. Tavaly költözött (jött össze) össze a lánnyal, akivel most is együtt van. 2 hete láttam meg az ujján a gyűrűt, eljegyezte. Tegnap bejelentette, hogy megnősül és hogy terhes a lány. A gyereket tervezték, 2 hónapja.


Nekem Ő (a fiú) nagyon sokat jelent, és itt nem csak szerelemről szól a dolog. Én rá nagyon felnézek. Úgymond a példaképem. Mindig segített, meghallgatott, tanácsokat adott, iszonyat sok szeretet kaptam tőle, udvariasságot, tudást.

Mint barátot képtelen vagyok elengedni, nem is akarom. Nekem ő iszonyat sok pozitív energiát ad (ami sajnos bennem kevés van)


Hetente 2× van közös elfoglaltságunk (többen vagyunk), ahol heti 1× vagy 2 hetente biztos összefutunk.. vagy a hétvégi rendezvényeken.


El lehet valakit így felejteni? El lehet felejteni az iránta érzett szerelmet? El lehet felejteni, meg lehet szüntetni a fájdalmat, ha mással látom? Meg fog szűnni a féltékenykedésem? Tudok majd a kis gyermekére tiszta szívből rámosolyogni? Lehetséges lesz ez, ha 1 hónapban legalább 3× 4× összefutunk?


A szívem szakad meg.

22/L


2011. júl. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tehát ő 9 éves?
2011. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem lesz lehetséges, magad miatt inább kerüld el amikor csak tudod ha látod hogy ott van inkább menj el és ha érdeklödik mi bajod mond meg neki hogy egy kis idöre van szükséged , meg fogja érteni ... Nálunk is ekkorra a korkülömbség és müködhet de csak akkor ha mindketten akarják és beleadnak mindent, ha csak az egyik fél akarja akkor kevés az esély, és most hogy gyermeke lesz és feleségül veszi azt a másikat biztos vagyok benne hogy semmi esély. Próbálj meg tovább lépni az idö segit ismerkedj másokkal és öt illetve öket kerüld el amig ugy nem érzed hogy készen állsz már velük szembe nézni
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogy írtad,7 éve szereted ezt a férfit.13 év körkülönbség van tehát Ő most 35 éves,ha jól értettem igaz?Az az igazság,hogy Te szereted tiszta szívedből ezt a férfit,és irigykedsz a lányra aki vele van,tőle vár babát.Azért mert Te szeretnél a helyében lenni.Sajnos ez az érzés nem fog elmúlni,addig amíg havonta 3-4x látod Őt.Arra a kérdésedre,hogy fogsz-e tudni őszintén rámosolyogni a picire valószínű,hogy nem.Egy ideig biztosan nem.

2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát egy matematikai egyenletet nem hiszem, hogy meg tud oldani... szóval már is megcáfoltam azt az állítást, hogy 'az idő mindent megold'
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel enyhülni fognak az érzéseid, és neked is jön majd valaki. :)
2011. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

Hűű, egy igazi energiaelszívó nővel van dolgunk. Drága! A szerelem nem arról szól, hogy azt nézed, mit adhat neked a másik. Ez elég önző dolog. A szerelem önzetlen. Te nem vagy az. Az irigység a másik...


Hiába nem látod, látod, akármi történik! Egyszerűen neked magaddal van bajod. Amíg magaddal nem oldod meg a konfliktust, addig nehéz lesz az életed. Nyilvánvaló, hogy az a férfi nem akart egy 22 éves lelkileg labilis nővel családot alapítani, meg tudom érteni...


Rendezd a dolgokat magadban, ne függj senkitől, szerezz önbizalmat, foglalkozz a saját jövőddel, ne az övét irigyeld egyfolytában. Építs saját életet!

2011. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem irigylem az övét.

A nőt irigylem, talán.

Az irigység rossz szó. Tudom az irigység érzését, de most nem az zajlik bennem. Csak fájdalom.


Egyébként igaz az írásod. Lehet hasonló körökben mozgunk..

2011. júl. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!