Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom külföldön tanulna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldön tanulna. Élvezzük, amíg lehet, aztán meg reméljük, hogy az idő mindent megold? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Ő most 22 éves, azaz most fejezi be az egyetemet, most kezdi el igazából az életét. Úgy gondolja, hogy még tanulnia kellene a munka mellett, de igazából külföldön, amiben még a munkahelye is támogatná. Itthon is jól keres, ő mégis külföldre vágyik. Fontosabb neki a karrier, mondván, hogy a férfiaknak kell megteremteni a szükséges anyagi hátteret a család részére. A minap beszélgettünk erről, hogy ha elmenne, nem biztos, hogy magával vihetne, főleg, hogy 18 éves vagyok, talán addigra én is egyetemre járok. Azt meg nem szeretné, hogy várjak rá, mert fogalma se lenne, mikor jön haza.

Élvezzük, amíg lehet, aztán meg reméljük, hogy az idő mindent megold? Vagy mit csináljak? Míg semmi nem biztos, ne essek kétségbe?


2008. jan. 6. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem élvezzétek az időt, amíg együtt vagytok! Tudatosítsátok magatokban, hogy vége lesz előbb-utóbb.

Szerintem az idő orvosolja majd fájdalmadat.

2008. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem is biztos, hogy oszintén szeret az a srác, aki ilyeneket mond neket, hogy nem szeretné, ha várnál rá...ezzel szépen kozli veled, hogy o biztos nemfog rád várni, akár így is mondhatta volna, dehát nehogy már o legyen a rossz, mert nyilván ezért megharagudtál volna.Persze amíg nem biztos, hogy elmegy addig még ugyanugy élvezzétek a kapcsolatotokat és szeressétek egymást.De lehet, hogy érdemes volna elgondolkodni rajta, hogy mi a fontosabb neki, Te vagy pedig a munka, mert nekem nagyon ugy tunik a soraidbol, hogy nem Te!és azt is irtad, hogy azért megy el mert a férfinak kell megteremteni majd a hátteret, hát igen, viszont ha nem akarja, hogy várj rá, akkor a jovojében nem te szerepelsz a "család" kifejezésben.
2008. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt egy osztálytársam, aki szintén kb egy éve volt együtt barátjával és a srác közölte vele, hogy kimegy Londonba dolgozni. Úgy rémlik 10 évvége felé volt ez. Akkor megbeszélték, hogy ahogy lehet tartják a kapcsolatot, net néha-néha telefonon, meg persze bizonyos időközönként hazajárt a srác azért. Aztán kövi év nyarán epülőjeggyel lepte meg a barátnőjét a srác és kint töltött vele 1 hónapot. Jött az érettséink és miután meglett az oszttársam megbeszélte itthon anyukájával, hogy szeretik egymást a sráccal és hogy kimenne vele, ill hozzá és ő is keres magának ott valami munkát. Azóta is együtt vanna és nem riasztotta őket vissz az az egy-két év. Szóval ha szeretitek egymást igazán, akkor érdemes kitartani, de mindenképp üljetek le és beszéljétek át teljesen!!! Sok siker!
2008. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Mi a barátommal 3 évet éltünk távkapcsolatban.Először egy évig szinte csak sms-ben kommunikáltunk, meg e-mail. De már annyi lehetőség van, webcamera, minden... Most én is kiköltöztem Németországba és boldogan élünk míg meg nem halunk :-)
2008. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!