Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a félénk fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy csak nagyon kevesen.
2011. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha egy fiú félénk, akkor nem mer kezdeményezni, besz@ri stb. A nőknek férfi kell, nem fatökű
2011. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aki egyből megkefél? úgy tudtam ez baj, mostanában.
2011. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, akik szeretik őket. Én pont nem annyira, de attól még vannak.
2011. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők akiknek félénk pasi kell, mert azok gyakran irányíthatóak.

Én nem ilyen vagyok.


Kedves válaszoló, igen olyan pasi kell aki rögtön megkefélne. Csak nem mindenki enged nekik.

2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rátapintottál, olyan kell, aki az első perctől kíván annyira, hogy forog ez is a gondolataiban. Az más téma, hogy nem teszi meg, de a tudat, hogy megtenné, ha hagynám önbizalmat ad és sajátos, de elég erős bók is :)
2011. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!