Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért mindig a rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mindig a rosszfiúkat szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 00:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Én speciel nem rájuk bukom.. :) Egy bizonyos IQ szint alatt ez természetes amúgy.
2011. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ez revans a miért a rosszlányokat szeretitekre? :D
2011. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Mert minél több jófiúval találkozom, annál unalmasabbnak tartom őket. Ettől függetlenül ha majd meguntam a pörgést, akkor hozzámegyek egy jófiúhoz, de addig maradok azoknál, akiknek nem okoz gondot bárhol és bármikor egy vad szex, vagy fogni magunkat és meglógni külföldre pár napra szó nélkül és hasonlók.
2011. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy hogy komolyra vegyem a szót... van erről egy elméletem, amit a saját gondolataim támasztanak alá. Személyszerint nem igazán kedvelem a "rosszfiúkat" olyan értelemben amikor léptennyomon képletesen szólva pofántörölnek valami hülyeséggel meg nem értékelnek. Viszont az úgynevezett jófiúk akik itt panaszkodnak meg leginkább félős nyuszik, az meg a másik véglet. A nők kedvelik ha becserkészik őket, ha nem teszetoszáskodnak velük, hanem egyenesen kommunikálnak velük. Hiába hogy valaki bunkó, ha ezt vállalja, és nem takargatja, hát százszorinkább imponál mint amikor a "jófiú" ömleng és hősszerelmesre játszik pár alkalom után mert végre valaki felfigyelt rá és kedves... Nekem leginkább az a vonzó, ha egy pasi férfias, tehát magabiztos, érzelmileg stabil, lehet vele nevetni de azért mégsem leplezi hogy kicsoda. Mert ugyebár sokan beleesnek abba a csapdába hogy taktikáznak egy lány kegyeiért, és végülis fene tudja milyen az illető valójában. Viszont talán lehangoló hír, de nálam igaz, hogy sokat számít a karizma. És aki nem bízik magában, azt nem lengi körül a kisugárzása, hisz leginkább bezárkózik... ne is várja hogy felkelti a figyelmet. Jófiúk, legyetek csak bátran jók, de ne féljetek, nem harapjuk le a fejeteket :)
2011. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

"meglógni külföldre pár napra szó nélkül és hasonlók."


Van pénz b@szki! Gazdag apuci kicsi fia kiruccan a bömössel... Ilyenkor szétb@sz az ideg!

2011. okt. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
mert azok nem tesznek fel ilyen idióta-lerágottcsont kérdéseket gyakkérdésekre, aztán meg picsognak az egyik válaszkommentjükben, hogy "otthagyott a barátnőm egy bunkóért, itt sírok anyukám ölében milegyen"... érted...
2011. okt. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a fiúk a rosszlányokat.
2011. okt. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Figyu el mondok most neked valamit. Én is ilyen "jó kisfiu" voltam, sose volt nöm, sose jött össze még az se h át öleljek egy lányt. de rá szántam magam és változtattam a dolgokon! gondolj bele neked kik tetszenek? az unalmas könyvmoly/stréber/visszahuzodo lányok vagy a bulizos/vagyányabb/beválalosabb lányok? gondolom az utobbi :P rá kell magad szánni, nekem ez 1 hét alatt sikerült. ugy h megint bele estem abba h szerelmes lettem egy lányba mielött összejöttem volna vele és szokás szerint ilyenkor jön a csak barát szó, és utána rá szántam magam h én velem nem lesz soha többé ilyen! és rá egy hétre már ujjazom a lányokat a bulikban :D és össze jött több egyészakás is :D azota teljesen más lettem sokkal magabiztosabb,"egosabb" és elkeztem kondizni is.
2011. okt. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

"Ettől függetlenül ha majd meguntam a pörgést, akkor hozzámegyek egy jófiúhoz"


AZt csak szeretnéd. Mire eszedbe jut már 35-40 között leszel és olyan kiélt rongy leszel, hogy senkinek sem fogsz kelleni. Persze így már gyereket sem fogsz tudni szülni, mert nagyon kockázatos, de pörögjél csak nyugodtan.

2011. okt. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
68%
mert a hülyék vonzák egymást
2011. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!