Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektetk bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektetk bejönne egy 80kg-s lány? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval én egy 168cm-es 80kg-os lány vagyok, és érdekel, hogy van-e olyan fiú akinek bejön:)
2011. júl. 21. 18:57
1 2
 1/11 Zuperapuka ***** válasza:
0%
Még az ajtómon sem férne be!
2011. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ez a döntő tényező...

"Szia, Áron vagyok, nagyon jól nézel ki, hány kiló vagy? 80 kg alatt nem járhatunk, az nem jön be!"

2011. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Retekszisz válasza:
100%
Igen, van olyan fiú. Sőt, nem is egy! Pl nekem sincs semmi bajom vele :)Ha gondolod, írd le vmilyen elérhetőségedet, és besélgetetünk :D
2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
70%
kép kellene rólad :)
2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
jaja bejönne azt olyat rávernék, hogy menne is elfele. Jabba nem pálya :D
2011. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, természetesen van sok srác, akinek ez jön be :) furcsa világ is lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene...képzeld csak el, mi lenne, ha az összes lány csak a tökéletesen kidolgozott testű férfiakra bukna, mit csinálnának a véznák vagy a dagik? Szerencsére úgy vagyunk összerakva, h kinek a pap, kinek a papné :) Én is 80kg vagyok és minden napra jut egy pasi, nem is akármilyenek ;) Szóval csak nyugi... ne emiatt aggódj, inkább az egészséged van veszélyben. Nem ártana legalább 10 kilót leadni, és nem a kinézet miatt, hanem azért mert később a gerinced és az ízületeid megbánják majd a túlsúlyt. Tapasztalatból beszélek, folyamatosan kiújuló derékfájással és térdízületgyulladással küzdök. Nekem is célom az a mínusz 10 kiló.


22/L

2011. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
öhm, most olvasom, h a minden napra jut egy pasi kicsit félreérthető... természetesen nem kefélek minden nap mással, úgy értettem, új hódolók jutnak minden napra :)
2011. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett hogy ilyen sz*rságokat kérdezgetsz itt, állj neki sportolni!
2011. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ha boldog akarsz lenni fogy le nem olyan nehéz! Nem a mozgás a lányeg hanem a koplalás!
2011. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, buzdítsd csak a koplalásra te majom, látszik, hogy fogalmad nincs az egészről.
2011. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!